Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért a "rosszfiúkra"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a "rosszfiúkra" buknak? Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Én tipikus "jófiú" vagyok minden téren,eszerint élem az életem.Jól bánnék a párommal,nem bántanám semmilyen formában,nem vágnám át,nem használnám ki,nem csalnám meg.Mégis ha lenne egy "rosszfiú" ikertestvérem,aki ugyanúgy néz ki mint én, tuti őt választaná helyettem.

Jobb a bizonytalan izgalmas,mint a kiszámítható unalmas?



2021. ápr. 4. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Aki izgalmas,viszont balhés
Aki kiszámítható és unalmas,viszont biztos pont
22 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Én szerintem valahol a kettő között lenne az ideális..
2021. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem jönnek be a rosszfiúk, a kiszámíthatatlan, balhés alakok.

Viszont az unalmas fickók sem.

Szerencsére léteznek magabiztos, normális, értelmes férfiak akik nem unalmasak, de nem rosszfiúk. Sajnos kevés van belőlük, de ők jönnek be a nők többségének.

2021. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Egyiket sem választanám. Unalmas pasival sem jönnék össze, de balhéssal sem. Szerencsére nem csak ez a két véglet létezik, és aki kiszámítható, biztos pont, nem feltétlenül lesz unalmas is. Az embert az érdeklődései, humora, világnézete, hobbija, személyisége úgy általában is érdekessé és izgalmassá tudja tenni, nem kell ehhez "rosszfiúnak" lennie.
2021. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
11%
Az unalmassal mi bajotok...
2021. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Ezt eléggé leegyszerűsítetted.

Az izgalmas férfi nem attól izgalmas hogy balhés.

A megbízható és kedves nem egyenlő az unalmassal. Szerinted nincs unalmas és egyben buta és bunkó ember? Van, nem is kevés.

Ez pont ugyanolyan sufniokosság mint hogy vannak a szép és buta, meg a csúnya és okos, vagy a szép és bunkó meg a csúnya és kedves lányok.

Meg a gazdagok mind gonosz, értéktelen emberek, a szegények meg mind jóságosak és értékesek.

Ésatöbbi... lehetne még folytatni a sormintát.

2021. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

hany ilyen rosszfius kerdes lesz meg? a vilag kicsit komplexebb annal, minthogy vannak a rendes, megbizhato jofiuk, meg a rohadek, balhes, sarmos rosszfiuk.

en olyat valasztok mindig, aki megbizhato, rendes, nem balhes, de emelle nem is egy unalmas, toketlen papucs. nem csak a 2 veglet letezik.

2021. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, hogy unalmas férfi, titeket nőket állandóan szórakoztatni kell, mint egy óvodást...
2021. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"Jól bánnék a párommal,nem bántanám semmilyen formában,nem vágnám át,nem használnám ki,nem csalnám meg."


EZ alap. Emiatt még senki nem jön veled össze.


MIÉRT gondoljátok, hogy aki nem egy balhés alak, az unalmas? Ez egyáltlán nem így van. Hiába vagy rendes, ha dög unalmas vagy és csak otthob bámulod a plafont, semmi érdeklődési köröd, hobbid, stb.

2021. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
14%

“Hiába vagy rendes, ha dög unalmas vagy és csak otthob bámulod a plafont, semmi érdeklődési köröd, hobbid, stb.”



8-nak Miért, te felnőtt nőként nem tudod elfoglalni magad egyedül, erre már a 4 éves unokaöcsém is képes.

2021. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
Hát én egyáltalán nem vagyok rosszfiú, de attól még unalmas sem. Általában bejövök a nőknek. Sokat utazgatok szerte a nagyvilágban, szeretem új kihívásokban megmérettetni magam, hobbi sportok síelés/szörfözés jöhet bármikor, meg társasjátékokban/videójátékokban élem ki magam azokban mindenkit szarrá verek,de a valóságban a légynek sem ártanék, vág az eszem, és van mellé egy száraz humorom. Teljesen jófiú vagyok, senkit nem használok ki és nem is verek át.
2021. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!