Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sokszor kapok dicsértet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokszor kapok dicsértet hogy szép vagyok, jól nézek ki mégsincs barátom, mégcsak alakulóban sincs semmi. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Külföldi egyetemen tanulok, nem vagyok buta, nem kurváskodok, odafigyelek magamra, a külsőmre stb mégis majdnem 2 éve szingli vagyok. Már nagyon jó lenne ha lenne mellettem egy igazi férfi, de semmi komoly nem alakult ki sajnos az előző kapcsolatom óta. Igen, még fiatal vagyok, nem késtem le semmiről hiszen csak 19 éves vagyok, de már nagyon hiányzik egy kapcsolat, főleg hogy az ismerőseim szinte mint komoly párkapcsolatban élnek..

2021. ápr. 9. 13:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Nehezebb ha külföldön vagy
2021. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is közre játszik ez a külföld téma. Amúgy hogy "komoly" kapcsolatuk van az nem biztos hogy meg is marad..én is sokszor irigykedek más emberekre, akiknek mondjuk jó csajuk van. Aztán 2-3 év után össze-vissza csalják egymást, meg szétmennek.


Ha nagyon akarnál úgyis találnál valakit a nőknek sokkal könnyebb dolguk van ilyen téren.

2021. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha nem egy helyen tanulunk, akkor az olyan távkapcsolat-szerű.. Ráadásul még 2-3 évig biztosan, amíg valamelyikünk nem fejezi be az egyetemet. Így én ilyen lánnyal nem is nagyon kezdenék ismerkedni, mert nem szeretném, hogy csak fájdítsuk egymás szívét. Esetleg majd mikor már csak 1 éve van hátra, vagy ilyesmi.
2021. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Igen ezt meg is értem.. viszont itt, ebben az országban is rengetegen megdicsérnek vagy “megnéznek”, bejelölnek instán, snapen még képeket is küldözgetünk egymásnak, mégsem írnak rám vagy szólítanak le az utcán..
2021. ápr. 9. 13:57
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Külföldön sokkal erősebb zaklatási szabályok vannak, ott sok helyen nem mernek leszólítani mert szexuális zaklatásnak minösül.

A másik hogy élőben már nem divat ismerkedni meg most nem is lehet a járvány alatt rendesen, szóval ez ilyen

2021. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem neked kéne "nyitottabnak" lenned és egy kicsit normalizálni az elvàrásaidat, az átlagos külsejű csajokat is százával ostromolják a férfiak, nem akarom elhinni hogy senkinek ne kellenél.

Mit jelent nálad az igazi férfi 19 évesen?

Csak mert ha egyszer végre rájössz hogy ez a sztereotipizált baromság a való életben nem igazán létezik, főleg a te korosztályodban akkor könnyebben fogsz párt találni.

Persze lehet vadászni a 35+-os "igazi férfiakat" aztán majd lehet siránkozni hogy miért nem hagyta el a feleségét érted, miért csak sokadik vagy a listáján stb.


De ha vigasztal valamennyire nekünk huszonéves srácoknak se egyszerű az élet amikor a korunkbeli csajokért a 40-es korosztállyal kell versenyezni mert annyira eltorzultak az elvárások felénk...

2021. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy túl jó vagy 😅
2021. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is az elvárások valószinűleg az egekben lehetnek.
2021. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvárásaim ilyen téren, az “igazi férfi” alatt annyit értek hogy nem csal meg és nem issza le magát minden második nap😅Tehát nem a 35+ az esetem😅De igazad van, rosszul fogalmaztam🥺
2021. ápr. 9. 14:09
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Covid mentes időkben jársz szórakozni, bulizni, ilyesmi helyekre? Hiába vagy szép, ha egész nap otthon ülsz és senki nem tud rólad hogy létezel.
2021. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!