Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy az alfák vagy vagányabb dominánsább jo pasik azok akikkel szenvedélyes a kapcsolatom, hatalmas tüz stb, es ha normális rendes sracokkal ismerkedem azok szórakoznak velem es nem látnak bennem semmit?

Figyelt kérdés

Általában a szerelmeim/párjaim mindig ezek a macsobb rosszfiuk, de olyan szinten dúl bennük a feszültség értem, hogy mindig elgyengülök, hatalmas szenvedély, rengeteg közös élmények, kalandok, izgalmak, de nem komoly kapcsolatra(pl házasság)valók, így rendre ismerkedem inkább mindig átlag vagy átlag alatti(csúnyább) srácokkal, mert veluk hosszabb komolyabb lenne gondolom(habár lehet tévedek egy hatalmasat..), és tényleg kedves vagyok velük, udvarias, nyitott vagyok (néha talán tul nyálas is), ők meg tök primitiven ki akarnának használni, 1 randi utan feljonni, lekezelőek szinte, olyan mintha abszolut nem érdekelném őket.


Igy most is "szívok" egy jo pasival, irto jo a szex vele, nagyon jo a kiállása, igazi férfi, nagyon imádom őt, és hát ő sem lesz egy komoly kapcsolatom sztem sokáig nem egy "holtomiglanos" srác.


Az atlag normál vagy csunya pasikban nincs tesztoszteron vagy ami hajtja, szenvedély, nem veszik észre a nőt, nem tudnak szexelni sem?

Alacsonyabb lenne az EQ?


Hogyan lesz komoly kapcsolatom, kit keressek, milyen tipust?


(Nem ismerkedés kategoria)



#átlag srácok, incelek nem vesznek észre
2021. ápr. 9. 22:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
79%

Normális rendes srácok | szórakoznak veled.

Ez nem illik össze.

2021. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Szoval mindig inkább a "macsóknak" kellek csak, és éveim mennek el a semmikre(ilyen kapcsolatokra), amibol ugy sem lesz házasság meg stb
2021. ápr. 9. 22:39
 3/51 A kérdező kommentje:
1# igen. Akik tenyleg olyanok hogy sztem örulhetnének egyaltalán ha egy nő nyitva van nekik.
2021. ápr. 9. 22:39
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván olyannal kéne összejönni akit TE alfának látsz, a tökéletesnek, a legjobbnak.

Az összes többi bárki bármire is tartja őket, csak időpocsékolás

Nem gondolod?

2021. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Vagy a pasiknak az kell, hogy elutasitsam, nekem nem kell pl az alfa es akkor ők csakazert is hajtanak mint őrült, értem, és én leszek az "istennő", meg a nagy szerelem; akinek(rendes srac) viszont meg adnám magam szivesen, az le se sz.r?


Ez a tippem de lehet tevedek

2021. ápr. 9. 22:41
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem túl vonzó férfiként írtam (2#), csakhát mindenkinek olyat kell találni akit ő vonzónak tart, és nem a màsik nem mércéje szerint válogatni. Az mégis hova vezet szerinted?

Nyilván a boldogtalanságba

2021. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

4 pont ez abajom hogy allandoan alfákkal vagy dominans tudja mit akar tipus helyes sracokkal jarok akik ugysem arra mennek hogy minel hamarabb hazasság gyerek legyen.

Csak a szerelem meg élet es ennyi.


Most is ilyennel vagyok.


Mert a rendesek vagy incelek le se tojnak.

2021. ápr. 9. 22:43
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

3. De figyelj ilyen nincs, ez azért történik, mert a saját ízlésednek megfelelően felszínesen nézed az embert, lehet valaki a te szemedben jó pasi, lehet más nőknél 0, lehet valaki a szemedben akár ronda és hulladék is ha egy baszógép, akkor egy baszógép.

Lehet ez most megsért, de ha így állsz hozzá hogy örülhetnének hogy egy nő nyitva nekik, ha ezt így egy pasi szemébe mondanád lehet felállna és otthagyna.

Ha így állsz a dolgokhoz csak felszínes kapcsolataid lesznek, de legalább az önbecsülésed nem alacsony ránézésre.(az írottak alapján, vagy csak kompenzálod, ezt neked kell eldönteni)

2021. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, a tesókám is olyan férfit választott, akinél sokkal jobbak is futottak utána, aztán 7 év házasság és 2 gyerek után megcsalta. Bummm.


Most már végre megértette, hogy felesleges biztonsági játékot játszania mert nem a pasi kinézete, meg látszólagos jelleme dönti el, hogy kiből lesz életre szóló szerelem.

2021. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyértelmű a fogalmazásból, hogy kamu a kérdés és pali írta. Egy nő nem fog azért sírni, hogy miért nem kell az inceleknek és nice guy-oknak.
2021. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!