Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy lehet, hogy Szegeden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy Szegeden élek, de csak a messze élő nőknek jövök be ?

Figyelt kérdés
Volt, egy komoly kapcsolatom, ami 4 évig tartott, az a nő sem volt szegedi, sőt még Csongrád megyei sem. Azóta 15 nővel volt 25 randim és nem kellek senkinek sem a városban. Azonban a társkereső oldalokan messze élő nőknek (több mint 200km-re tőlem) írtam, akik közül több is visszaírt és nagyon jól elbeszélgetek velük, többnél pedig már felmerült, hogy találkoznának is velem.

2021. ápr. 11. 21:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld magadat az egyes bálnák és cápák vagy halak esetébe, ők képesek úszni, ha folyón akkor árral szemben több 100, esetleg 1000 km-ert csak azért, hogy pározzanak! Semmi több!:)
2021. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Ha ezt így előre eldöntöd,h nem kellesz nekik, akkor nem csoda, hogy be is vonzod a szitut. Nem lehet, h ez szimpla elköteleződéstől való félelem? Aki távol van, azt jobb érzés szeretni, mert amellett sokkal kisebb eséllyel kell majd elköteleződni. Ha közelebb jönnének, lehet már velük is ugyanaz lenne a helyzet, mivel azt nem írod, h randiztál is velük, így ez csak ábrándozás a levegőben, hogy velük jobban működne.
2021. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Mert a retek interneten ismerkedsz. Nincs nő Szegeden, vagy mi?
2021. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nőként volt ez.Kisvárosban élek,de innen kb nemhogy személyesen,még a társkeresőn is alig kaptam visszajelzést,üzenetet stb.Aztán párszor mikor Pesten vagyok,átírom a helyadatot.Perceken belül jönnek az üzenetek,like-ok.Nincs nagy titka.Ha téged is pesti hölgyek tetszikelnek,akkor szimplán azért,mert ott sokkal többen élnek,nagyobb a választék.
2021. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

2-es ! Nem félek az elköteleződéstől, egyszerűen nincs lehetőség ismerkedni Szegeden ! Sőt nagyon boldog lennék, ha szegedi nővel sikerülne összejönnöm.

Csomó haverom van, aki ugyanígy megjárta a városban, mint én és egyszerűen nem jön neki össze az ismerkedés. A társkereső oldalakon meg szinte nincs is nő Szegeden.

2021. ápr. 12. 07:08
 6/30 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy november 11. óta nem tudtam randizni menni. Ez egybe esik a covid 2. hulláma során bevezetett korlátozásokkal. Előtte tudtam itt Szegeden randizni hölgyekkel,de sokszor elbuktam, mert vagy nem volt meg a kémia közöttünk, vagy a nőnek más tervei voltak a jövőre mint nekem, sőt többen az exeiket sírták vissza a randin. Rengeteg nőtől hallottam akivel randiztam korábban, hogy nem tervez hosszú távon Szegeden maradni, de amúgy meg is értem.
2021. ápr. 12. 07:31
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Brit tudósok megállapították, hogy a szegedieknek nem jönnek be a szegediek, ezért a város 2030-ra ki fog halni. Csongrád megyével ugyanez a helyzet. Nők ebben a megyében nem léteznek, csak férfiak. A férfi többlet oda összpontosul. Aki nem Budapesten lakik, vagy az ország nyugati részében, hoppon marad. Sajnálom. :-)
2021. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%
Én szegedi vagyok, de nem ismerkedem, am külföldön élek.
2021. ápr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8-as ! Teljesen megértem, hogy elmentél külföldre. Szegeden nagyon alacsonyak a fizetések, kevés a munkahely. Ide az ember fia tanulni jön egyetemre, vagy pedig orvosként, ápolóként dolgozik, esetleg a közszféra van még.
2021. ápr. 25. 21:47
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a napilapban a horoszkóp. Nem érdemes hinni benne.
2021. máj. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!