Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tabutéma a társadalomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabutéma a társadalomban arról beszélni, hogy a nőknek mennyire könnyű dolga van és csak maguknak kreálnak problémákat?

Figyelt kérdés

Hagyjuk most a menstruációt meg a gyerekszülést, ezek valóban megterhelőek/fájdalmasak, de valamit valamiért, legalább DNS teszt nélkül is tudják, hogy övék az utód és az állam törvényei alapján 100%-ban ők rendelkeznek felette, bármikor beadhatják intézetbe, tőlük nem vonnak gyerektartást még névtelen inkubátorba is beadhatják. Ezzel nem azt mondom, hogy mindenki így tesz, de jogilag van rá lehetőségük.


Tehát mi problémája van egy nőnek? Mondvacsinált rivalizálás a többi nőtársával és versengés azért a néhány jó pasiért, akik lefikázzák őket, meg néha kapnak pár beszólást azoktól is, akiket amúgy sem piszkálnának bottal sem, azok meg frusztáltak, de valójában a lelkük mélyén bármit megtennének a nők figyelméért.


Ha szeretnének érvényesülni, akkor ki kell csinosítani magukat, de ez is valamit valamiért. Egy férfi sem mehet slamposan sehova, lassan már a programozó sem nézhet úgy ki, mint Richard Stallman, mert a HR be sem hívja.


Cserébe a küllemük alapján bekerülnek olyan helyekre, ahol alig kell bármit csinálni, míg egy férfi irodai aktatologató épp a bérminimumot keresi meg, addig egy nő simán kap 2-300 körül is azért, mert néhány ügyfélre kedvesen mosolyog, felvesz pár adatot, főz néhány kapszulás kávét és a munkaidő felét végignetezi.


Ha komolyabb szakmát tanulnak ki, akkor a női kvóta miatt sokkal nagyobb eséllyel veszik fel őket, mint a férfiakat.


Szexuálisan, hormonálisan mindig kiegyensúlyozottak, mert ha szexelni akarnak, korlátlan lehetőségük van ezt kielégíteni. Úgy tudják cserélgetni a pasikat, mint más az alsóneműt. Aki nem tetszik, az repül.


Párkapcsolat nehéz mindenkinek, de a nők erre kevésbé vannak ráutalva, hiszen szexuálisan ki tud elégülni még egy 60-70 éves nő is, amennyi perverz férfi van. És nem pocakos vénemberek által, sokszor fiatal srácok jelentkeznek idősebb nőknél is.


Ha egy nő egy minimális egzisztenciát és vagyont felhalmoz már mindenki el van ájulva tőle, hogy mekkora teljesítmény nő létére, míg egy férfinél alapelvárás, ha 30 évesen nincs lakásod, kocsid, 40 évesen nyaralód, vagyonod, akkor semmibe nem vagy nézve, egy kalap alá vagy véve a tróger alja alkoholista melósokkal.


Egy nő simán kimutathatja az érzelmeit, ha megerőszakolták vagy simán csak verbálisan "bántalmazták" a szülők, akkor még 30-40 évesen is megölelgetik és tök kedvesen, empatikusan állnak hozzá, ha egy férfinek agresszív alkoholista szülei voltak és elittak mindent, akkor is maximum még 18-20 évesen sajnálják, de mindenki úgy van vele, hogy oldja meg magának.


Ha egy nő utazni akar, szinte ingyen talál szállást. Taxit se muszáj fizetnie, mindig akad körülötte olyan pasi, aki szívesen elviszi őt kocsival ide-oda.


Igazából az egész olyan, mintha lenne egy olyan pénztárcád, amit bármikor kinyitsz, mindig van benne annyi pénz, amennyi a vágyott dologhoz szükséges. Csak a nő ezt a lába között hordja.


És ami a legszebb, hogy még szexelnie sem muszáj. Sőt, ha a férfi akar szexelni, akkor lehet metoo-t kiáltani. Hiszen micsoda dolog már, hogy van pofája elvárni cserébe ezt-azt.


Persze meg lehet szívni, aki így él, de még mindig közel sincs annyi veszélynek kitéve egy ilyen nő, mint mondjuk egy mentős, tűzoltó, rendőr vagy biztonsági őr. De még egy építőipari munkás is hamarabb leesik az állványról, minthogy egy nőt ténylegesen megerőszakoljanak, ha csak szándékosan nem rakta magát olyan szituációba, például felmegy arabok lakására kokainozni.


Esetleg prostinak áll, de akkor legyen pénze biztonsági emberre.


Ha egy sötét utcán sétál egyedül is elsikoltja magát, egy női sikolyra mindenki odaszalad. Baj akkor van, ha össze van állva az adott férfivel, etnikai kisebbségeket nem szokták megmenteni a pulyák apjának a haragjától. De amúgy egy nő még nagyobb biztonságban is van emiatt, mint egy férfi.


Most erre lehet mondani, hogy aszexuálisabb vagy családcentrikusabb nőknek nem ennyire buli az élet, de ennyi erővel a férfiak még kevesebb dologért kizárulnak az egész szexpiacról, de még a párkapcsolati piacról is.



2021. ápr. 12. 21:21
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogom végigolvasni ezt, bocs, alapvetően mindkét nem hasonló eséllyel indul. Lehet mutogatni, de kevesebb pénz, kevesebb lehetőség, én eddig ezt sehol nem tapasztaltam (persze olyat igen hogy a férje többet keresett, a nő meg kevesebbet, csak arról nem beszél senki hogy a férje Orvos ő meg a titkárnője). Eladó szakmában például sok helyen férfiként abba ütköztem, hogy hölgyet keresnek, akkor most én is verjem a nyálam, hogy a nőknek könnyeb? Nem könnyebb senkinek se, csak valaki magát siratja, játssza a hattyú halálát, más meg belátja, hogy vagy cselekszik vagy meg is érdemli, az esetek többségében. Tisztelet a kivételnek.
2021. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
21%
Egyet értek, tényleg lexarják a körülmények által szar helyzetbe kerülő férfiakat.. Ha meghaltak a szüleid te vagy a hibás, ha alkeszok te vagy a hibás, ha verteka szüleid te vagy a hibás, ha nem voltak szüleid akkor is te vagy a hibás.. a férfi mindig hibás és a legrosszabb körülményekből is minimum 250 ezerig fel kell tudnia tornázni magát..
2021. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%

#2

Miért kéne bármilyen férfival is foglalkozni? Kit érdekel, ha egyedülálló? :D

2021. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé irritáló írás. Attól függetlenül, hogy egy-két dologban egyetértek, meg az egészen érződik a frusztráció és a bántószándék. Illetve amit felsoroltál, van benne egy-két olyan dolog ami a szolgalelkű, pincsi férfiak miatt van.

Értem én, hogy gondod van a csajozással. Szinte mindenkinek gondjai vannak vele, nekem is. De akkor engedd el az egészet és próbáld másban keresni a boldogságot. Kár ezen örlődnöd naphosszat.

2021. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi hülyeséget összeírni! Nem vagy normális.
2021. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos vagy félig elolvastam, de felfordult a gyomrom.Ha utazom, ingyen találok szállást és pasik visznek kocsival ide-oda?

Ha utazom, vigyáznom kell, mert engem nem csak kirabolni fognak hanem esetleg megerőszakolni is. Egyes országokba nőként egyedül utazni nagy merészség.

A gyerekem fölött nem én rendelkezem, az apa engedélye nélkül diákigazolványt sem csináltathatok neki és be sem írathatom egy iskolába. Pedig én nevelem.

Amúgy az apák nem szoktak harcolni a gyerekért, lelépnek aztán kéthetente egy hétvége elég nekik.


Szexuálisan azért nem vagyunk mindig kielégültek, mert a nők több mint felének nincs vagy csak nagyon nehezen jön össze orgazmusa, ezért nagyon sokan nem megyünk bele kalandokba, mert csak szerelemmel, összeszokott kapcsolatban megy.Itt is totál ti vagytok előnyben.

Amúgy erősen üti egymást hogy milyen jó nekünk, ha nem akarunk nem kell szexelni és milyen jó nekünk, mert bármikor szexelhetünk. Nos, egy vegetáriánusnak sem választék ami a húsos pultnál van, az alkalmik csak keveseknek jönnek be, ez van.

Nincs női kvóta, nekem már mondták cégnél, hogy anyaként azért gondoljam át a fizetési igényemet.

Az országban naponta egy nő hal bele családi erőszakba, rengeteg nő esett át abúzuson és a statisztika csak a jéghegy csúcsa, a legtöbben sosem mondtuk el senkinek. A nemi erőszakok 90%-a ugyanis nem az utcán történik, ahol senki sem rohan a segítségedre, hanem az otthnokban.


Nagy valószínűséggel troll vagy, mert te ezt mind pontosan tudod és csak provokálni akarod a népet. De azért nemi molesztáláson átesett nőként, egyedülálló anyaként több, mint 40 év tapasztalattal azt mondom, hogy sértő és bántó még a negyede is annak amit összehordtál, nemhogy az egész.

A valóság az, hogy a nőket több ezer évig elnyomták és most hogy végre szabadok és azt csinálhatnak ők is amit a férfiak, ez nektek nem tetszik. Hát szokjatok hozzá, mert lesz ez még rosszabb is. A nők már nem szorulnak rátok, hála Istennek. Most nem árt valamit felmutatni, például értékelhető személyiséget. De gondolom, azt sem tudod, mi az.

2021. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvastam el, az első néhány sor után rá lehet jönni hogy csak a szokásos nőalázás. Nem unod még?
2021. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
92%

Ez a rengeteg negatív gondolat amelyet megfogalmaztál itt annak is lehet a jele hogy ideje lenne nem ilyen dolgokon kattognod hanem a gondolkodásod mélyére ásni.

Először:férfi nemű vagyok.

Másodszor:amit írsz az enyhén szólva is durva általánosítás.

Harmadszor:(szerintem) te patologiásan ragaszkodsz ahhoz a gondolathoz hogy a nőknek milyen jó/mennyivel könnyebb az élete mint a férfiaknak. E

2021. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi idő alatt csinálhattál volna egy haserősítő edzést vagy tanulhattál volna a nyelvet vagy összeállíthattál volna egy egészséges vacsorát. Te mégis ilyesmire pocsékolod az idődet. Nem is csoda, hogy ilyen nyomorult vagy.
2021. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
88%
Tudnál egyetlen okot írni, hogy miért érné meg egy nőnek veled lenni? Csak egyetlenegyet?
2021. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!