Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl helyes srackent neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl helyes srackent neten ismerkedni nem érdemes?

Figyelt kérdés
30 éves srác vagyok, átlagos alkatom van, nem vagyok kövér 180cm vagyok. Tarskeresőkön szinte nem sok sikerem van. Alig van matchem. Kezdem az egészet feladni..akik hasonló helyzetben vannak hogy fogadjátok el a sikertelenséget, hol próbálkoztok? :/
2021. ápr. 13. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a szokásos lesz elnézést, de nincsen hobbid, vagy érdeklődési köröd? Tehát mondjuk egy egy ilyen facebook csoportba belépni? Vannak ilyen túrázós, kirándulós csoportok is, közösen szoktak kirándulást szervezni, hasonlóra gondolok.
2021. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Kiránduláson én eddig csak idősebb nőket láttam 40+-ban. Lehet én voltam rossz helyen. Szerintem edzőterembe járj el ha majd lehet ott vannak fiatalos és jó csajok. 31f
2021. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Társkeresőn nagyon számít a külső mert mindenki azt látja először élőben más a helyzet igazából kell egy hobbi olyan amit szeretsz csinálni meg ahol tudsz ismerkedni is
2021. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
2. Oké mondasz valamit, én láttam pár fiatalabbat is, de azoknak tényleg volt barátuk/férjük.
2021. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
ma jutottam el oda, sehogy sem érdemes online. Nem tudsz hosszú távon megmaradni senki emlékezetében, nincs kisugárzás, kommunikáció stb.
2021. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hasonlóan tapasztalom. Aki nem 10/7-8-9 annak,szinte esélytelen vagyis elég csekély esélye van..
2021. ápr. 13. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:

áhh neten semmiképpen sem.


Pillanatok alatt lapoznak arrébb a nők. És csak a jóknál állnak meg.

2021. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Srácok, válasznál miért nem veszitek figyelembe a körülményeket? Pl. hogyan tudna most konditerembe járni?

Egyébként, de, az online társkeresés elég frusztráló. Ez van, csináljad amíg nem lehet végre ismét élőben űzni.

2021. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok.


Hiaba pontoztok le. Nevetseges, amikor mar 3 mondat utan bejon a masik pasi, kiderul, hogy nem is jo es jon vissza, mintha mi sem tortent volna.


Megalazo huspiac es tenyleg az elso impulzus szamit. Ha nem, akkor o mar nem fog az ismerkedesbe beletenni semmit, de persze nem utasit el, hanem elsunnyog.

2021. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól mondod,nem érdemes.
2021. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!