Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 30-as férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 30-as férfinak, aki nem keres minimum 700 ezret, annak soha nem lehet lakása a brutális árrobbanás miatt? Mikor pukkan ki az óriási lufi? Ugye ha pedig egy férfinak pl 34 évesen sincs lakása, arra a nők 80%-a rá sem néz (tapasztalat)

Figyelt kérdés

[link]


De ha nézem a cikket akkor az derül ki, hogy Mo a milliomosok hazája, és mindenki 700 nettót keres legalább, mert úgy veszik a házakat, mint a cukror. De ugye felvetődik a kérdés, hogy nem mindenkinek van párja 30 felett és nem vehet fel 20 meg fene tudja hány millios baba meg unoka-dédunokavárót, meg Csokot meg csok extrat....Azok albérletben maradnak életük végéig?


2021. ápr. 14. 08:20
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Nem volna baj, ha emelnék a fizetéseket is évente 10%-al, de a legtöbb helyen (10/8 helyen) biztos, hogy nem emelnek ennyivel, sőt legtöbb helyen sok éve semmi sem volt. Ez tudatos kényszerítés a kormány részéről (már aki az államnak dolgozik, afelé), hogy aki szingli az rohadjon meg albiban? Oké, váltani kell, mindig azt mondják. De vannak olyan diplomás állások ami sehová máshová nem kell, csak az állami szférába.
2021. ápr. 14. 08:23
 2/41 anonim ***** válasza:
35%
Gyere sírj a vállamon...
2021. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
Tulajdonképpen igazad van,de nyugi,nem annyira szép minden nő,hogy milliárdos mellett kössön ki....
2021. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Nézd meg az adatokat ,hogy magyarorszàgon az emberek 50%-nak egy forintja sincs félretéve ,és az emberek 75%-nak van hitele kb.

Szóval ebből lejön szerintem hogy az csak làtszat ,mert nem keres itt mindenki milliókat ,de a bankok miatt úgy làtszik.

Egy normàlis nőt nem érdekli hogy mennyit keresel vagy hogy mid van ,ő az embert fogja szeretni és ahhoz fog vonzódni.

Akinek a pénz és a külcsín kell azzal a nővel nem lenne túl jó kapcsolatod .

Szóval ne aggódj ,még nem talàltad meg azt a nőt akinek te kellesz mint férfi ,és nem a lakásod vagy az autód :)

2021. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
48%
Lejjebb kéne adni a külsővel szemben támasztott igényekből
2021. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem 18-20 éves insta csajokat akarok. Sem 23 éves modelleket. Amúgy is 30 felett kinőttem már belőlük. Átlag nők tetszenek, akik elfogadnak egy átlag nettó 300 ezres bért is, hogy nem keres a pasi 6-800 ezret.
2021. ápr. 14. 10:07
 7/41 Torcsa90 ***** válasza:
88%

Amúgy nem csak magánszemelyek vásárolnak lakásokat. Zömével befektetők. A cég amitől én bérlem a lakást 4000-nél több lakása van csak Budapesten. És amíg az állam ezt le nem szabályozza addig a lakás áraknál határ a csillagos ég. De igen kérdésedre előny ha van legalább olyan lakásod amit már törlesztel és kB a pénzt is jól belotted (marmint ha nettó mondtál). Én sem keresek szarul de kB 4-5 évre vagyok csak az önrésztől egy 40 nm és lakásnak.... VISZONT ezzel ahogy az előző leirta sokan vannak így. Én inkább úgy fogalmaznek hogy ebben a korban az ember már a biztonságot is keresi. Tehát ha van egy stabil életviteled (bérelsz egy norm. lakást van megtakarításod és nem vagy egy lezüllött alkoholista/drogfüggő meg nem anyával laksz stb.) akkor rendben vagy.

30F

2021. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem, soha nem lehet. Törvényt is hoznak majd, hogy ne is lehessen még ha nyersz a lottón akkor se.
2021. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál hogy ne a fővárosban telepedj le? Mert mondjuk vidéken nem olyan irreálisak az ingatlan árak. Abból a pénzből amiből egy Budapesti lyukat veszel vidéki városban kerteshazat, faluban kacsalabon forgó palotat.
2021. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
83%

Lakás alatt budapesti minimum 3 szobás tégla új építésűt értesz? Vagy mi? Én Szolnokon élek, 28 évesen magamtól van saját lakásom, igaz egy két szobás panel. 13 millióba került bő két éve, itt ilyenek az árak. 22-26 éves korom között otthon éltem munka mellett és ez alatt spóroltam 6 millió forintot. Hiszen amit albérletre költöttem volna azt inkább félre tudtam tenni és még többet is. A többire pedig 15 éves lakáshitelt vettem fel, amire most fizetek 50 ezer forint törlesztőt, ami kevesebb is, mint amit bérleti díjra kellene.


Nem kell egy lakás árát összespórolni. Elég annyit összespórolni, hogy a lakás árának maradékára akkora lakáshitelt vegyél fel, hogy az már ugyanannyi vagy inkább kevesebb legyen, mint a bérleti díj lenne. Mert akkor már magadnak fizeted a lakáshitelt és az a lakás egyszer a tiéd lesz teljesen, míg a bérleti díj ilyen értelemben mondhatni a szemétbe megy. Legatyásítani sem kell magad teljesen, nyilván nem tettem be mindent a lakásba és van pár millió vésztartalékom, illetve a törlesztő se vigye el a fél fizetésedet.

2021. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!