Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán a szerelmem lányának hittek az tényleg igaz vagy csak ezzel be akart szólni az illető?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 17:38
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
95%
Nem beszólás, hanem ezekszerint látni a nagy korkülönbséget.
2021. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Így jár az aki apakorú part választ😁


Najó ezt csak viccből írtam bár azert aki rosszmájú ezt komolyan gondolná.


De igen vagy látszik a nagy korkülönbség vagy te tartod magad nagyon jól és/vagy a párod magát nem túl jól.

2021. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen van köztünk 20 év de direkt mondta bosszantasbol ? Most én se megyek oda és mondom azt valakinek de ronda vörös haja... attól mert látom. Vagy nem teszem szóvá, hogy de meghíztál..
2021. ápr. 14. 17:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom más minek mond ilyet.


Ismerős vagy idegen volt?


Ne foglalkozz vele, frusztrált, valami baja van.

Ha látok ilyen párt ahol nagyon feltűnő megjegyzem magamban hogy nagy a korkülönbseg de nem gondolok rosszat, nem nézek furán, nem érdekel. De nincs is szar életem hogy másokkal foglalkozzak:D

2021. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Es miert foglalkozl vele???
2021. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Én még ilyenről nem hallottam, hogy bárki beszólt volna. Pedig nekem is volt már 14 évvel fiatalabb párom. Lehet ilyesmi, de főleg a kisebbségi körökben, vagy a kocsmáknál.
2021. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Nem vagyunk kisebbségiek. Aki beszólt az meg egy tanár ...
2021. ápr. 14. 18:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját (jelenlegi vagy volt) tanároddal találkoztatok, és ő gondolta azt a korkülönbség miatt, hogy az apukád?


Vagy volt abban, amit vagy ahogyan mondott arra utaló dolog, hogy beszólásnak szánta, annak ellenére, hogy valójában valószínűleg nem nézte az apádnak?

2021. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni. Voltam tanár 2 évig. 98%-uk nagyon tisztelettudó értelmes ember és még a fenyegető romáknak sem szólnak be. Szóval leeht kifogtátok azt az egyet, aki megkeseredett.
2021. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem a saját tanárom , csak tanár az illető foglalkozása. Én is épp tőle nem vártam ezt a csöppet kínos beszolast. De már nem érdekel a dolog, csak pillanatnyilag ideges voltam.
2021. ápr. 14. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!