Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag feletti kinézetű férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti kinézetű férfiként miért ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kikérdeztem idegeneket kíváncsiságból a neten képes szavazó oldalon. Rendszerint 7,1-7.5/10 pontot kaptam különböző képekre, azt írja átlag feletti ez.

Személyesen is megkérdeztem embereket, ott is valamivel átlag felettinek tartottak kinézetre. Magas is vagyok, tanult ember. Állítólag jól kommunikálok, van humorom, egyedül élek. Ez persze lényegtelen, nem felvágásnak írtam.

Az érdekelne, hogy csak küllem alapján miért nem kapok idegen nőktől egy mosolyt sem az utcán, ha összenézünk. Többnyire csak néznek, mint kezdő meleg a gőzfürdőben, vagy rám sem néznek. Tudom, hogy az én dolgom a kezdeményezés, de nem egy olyan esetről hallottam már, olvastam, amikor a nő ment oda, ő adott egyértelmű érdeklődési jelzést. Pl. szemezés, mosoly.

Rám meg vagy csak a 14 év alatti lányok köszöngetnek, integetnek, incselkednek, vagy a 70 éves mamák. Vagy olyan nőknek kellek, akik dagadtak, igénytelenek, miközben én rendszeresen sportolok, no cigi, no pia és egészséges életmód jellemez.

Magam 30 körül vagyok, pontos kort nem írnék.


2021. ápr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
97%
Mert ez az "érdeklődés". Amikor a kinézeted alapján "bárkit" megkaphatsz. A 14 év alatti, a nagymamák, és egyebek akikkel semmit nem kezdenél.
2021. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
98%
Jól átvertek. :D
2021. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
91%

Miért nézne téged bárki is? Szoktam látni helyes férfiakat, de egy pillantásnál többet egyik se ér meg. Nem azért megyek ki az utcára, hogy az első vonzó férfira rávessem magamat, hanem mert dolgom van.

Ha egyedül utazok, inkább olvasással, filmezéssel vagy cseteléssel töltöm el az időmet ahelyett, hogy idegeneket lessek.

2021. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Én azt tapasztalom, hogy egyre kevesebbet akarnak az emberek idegenekkel "kommunikálni". Nem mernek, nem akarnak random emberekre rámosolyogni, ami valahol érthető. Kínos, ha a másik nem veszi a lapot úgy, ahogy szeretnénk.

Nekem szimpatikus vagy, ha gondolod beszélhetünk. :)

2021. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
😃😃😃😃
2021. ápr. 18. 15:49
 6/80 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom, de a leírásod alapján szívesen megismernélek:)
2021. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
73%

Ja, lényegében tehát kapsz jelzést, csak nem felelnek meg az érdeklődők.

Hát, akkor így jártál🤷🏻‍♀️

Sokan vannak ezzel így.

2021. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
93%

Egy idegen ember nem válik automatikusan vonzóvá akkor sem, ha többségében objektívan átlagon felüli kinézetűnek tűnik.

Ettől nem leszel szimpatikus, nem indul be azonnal a kémia. Illetve lehet hogy akiktől te figyelmet várnál, az ő nagyrészük párkapcsolatban van, már randizik valakivel.

Vagy lehet, hogy csak rossz passzban vannak, nem akarnak ismerkedni és egy számukra 10/10-es pasira sem kapnák fel a fejüket.

2021. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
13 évessel, 70 évessel mit kezdjek, okoska?
2021. ápr. 18. 15:54
 10/80 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos nem nézel ki olyan jól, a Photofeeler úgy hülyeség ahogy van. A valós visszajelzések szerintem sokkal reálisabb képet festenek.
2021. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!