Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés

Miért teszik?


Elsősorban azok írjanak akik érintettek.


2021. ápr. 19. 15:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok incel, de mikor épp nem volt csajom egyszerűbb volt prostihoz menni.
2021. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Prostituáltakhoz két fő férfitípus jár leginkább:

- Akik nem jönnek be a csajoknak, de attól még szeretnék megélni a szex örömeit.

- Akiknek van feleségük, de nem akarják felrúgni az otthoni dolgokat, csak vágynak a szexuális változatosságra.


Persze vannak, akik csak az egyszerűség kedvéért mennek, de a kereslet 90%-át a fenti két tábor határozza meg.

2021. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
Gazdag és sikeres pasik saját sugarbabyt tart. Sokszor nem is egyet.
2021. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Már rég voltam prostizni, talán egy éve, azóta nem. Én is abból az okból kifolyólag, amit a 2-es válaszoló leírt.
2021. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

13.-nak.


Minek? Egy olyanból megvan 10-20 prosti.

2021. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%
Kövér az asszony.
2021. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
Mert lúzerek.😴Na vajon miért.
2021. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

a 2-es kommenthez hasonló választ tudnák írni

mondjuk én csak egyszer voltam nem is hiszem hogy megyek újra

mondhatni ronda pasiként kezdek lemondani a nőnkről azt hittem hogy a testi része okés lesz de nem igazán hatott meg nem volt jó mellet fogni sem a többi amire azt hittem hogy nagyon jó dolog.

Azért rossz sem volt de nem vágyom rá pláne hogy azon kattogtam sokáig mit kaphattam el. Félénk srác ként nagyon nehezemre esett orvoshoz menni szintén nehezemre esett a prostihoz el menni.

2021. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok, 31 múltam. Kapcsolatom úgysem lesz már sosem, az a vonat elment. Ez az egy lehetőség van, ha szexelni akarok legalább 1-szer :D
2021. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
18-as hogyan tudtad rávenni magad? Én biztosan soha ne mtudnám megcsinálni ezt, epdig sokszor gondolkozam már rajta. Pedig ne mvagyok szűz, volt egy komoly kapcsolatom, de nem érzem azt, hogy valah is lenne bátorságom felhívni egy prostit és elmenni megdugni... Ez nekem valahogy nagyon "extrém" szituáció lenne. Szóval ezért is furcsállom ,hogy elmondásod alapján félénk srácként el tudtál menni egyhez.
2021. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!