Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi a jó, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

38 éves elvált nő vagyok. 2 éve váltam el, kb egy éve keresem az új társam. A gond az, hogy úgy vettem észre, semmi nem jó. Én nem egy olyan nő vagyok, aki rátelepedik a másikra, meghagyom a szabad teret, a külön töltött időt, és nem is igénylem az éjjel-nappal a nap 24 órájában együtt dolgot. Ez viszont nem azt jelenti, hogy beérem napi 20 perces beszélgetéssel, alig találkozással. Mégis ez jön le a másik félnek, és hanyagolni kezd, hiszen nem "szorulok rá" a 24 órás jelenlétre. Azaz átfordul a dolog, és a hanyagolásból nemtörődömség lesz.

Más nők meg arról számolnak be, hogy a férfiak zokon veszik ha több időt szeretnének velük tölteni, hogy ellenőrizgetik őket, elszámoltatják minden idejüket. Na én ezt sosem tettem egy férfivel sem, mégis mintha kihasználnák a toleranciám, és azt hogy megadom nekik is a szabad teret, "énidőt" amit én is igénylek. Mégsem jó ez, mert ahogy fentebb írtam, ezt meg kihasználják és azt hiszik mindent megtehetnek velem, mert toleráns vagyok, azt is hogy nem kell velem törődni. Mi a megoldás szerintetek? Megis mi a jó?


2021. ápr. 19. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

keress normális férfit, nekem is kell énidő mégsem felejtkezem el a páromról, inkább az exeimre volt jellemző h annyira élvezték a fene nagy szabadságot h le is léptek másokkal, pedig csak arról volt szó h nem érdekel kivel mikor hova megy csak tudjak róla aztán mesél ha hazaért.

nem volt ellenőrizgetés, telefonban turkálás, elszámoltatás, tiltás, stb. nekik kellett vna, de akk sajnos velem maradnak, ugyhogy igy volt helyes, nem szeretem ellenőrizgetni a másikat.

2021. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Első én sem ellenőrizgettem senkit sem, nem hívogattam, nem telepedtem rá, mégsem jó ez sem, mert kihasználják. Válásom óta ahány férfivel ismerkedtem, mind ugyanúgy kihasználta ezt.
2021. ápr. 19. 19:15
 3/21 anonim ***** válasza:
pedig van olyan aki ebben érzi otthon magát, csak ugye foglalt vagyok, de kizártnak tartom h egyedül lennék a bolygón.
2021. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt gondolják, nélkülük is jól megvagyok, egyedül is jól érzem magam, nem szorulok a társaságra a nap 24 órájában, és akkor biztos mindent meg lehet velem tenni, beérem napi pár "gumicsonttal".
2021. ápr. 19. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kgen hajlamosak azt hinni hogy nem is számítanak a nőnek igy keresnek mast.


En is neha kamufeltekenykedem, meg ráirok amikor nem akarok is, nehogy hiszti legyen belole hogy közömbös lennék.


Es felnőtt ferfiakrol irtam!

2021. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*igen,
2021. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tudják hogy fontosak nekem, egyébként nem ismerkednék. Sőt meg is mondom hogy jól éreztem magam, kedvelem a társaságát stb. Úgyhogy nem igaz hogy azt hiszik nem fontosak.
2021. ápr. 19. 19:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégiscsak álom nő lehetsz...én már untam mindig, hogy kb 1 perc szabad percem nem volt senki mellett
2021. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De látod ezt meg úgy veszik, nem igénylem a törődést. De igen, csak nem a nap minden órájában. Viszont azt gondolják, nekem emiatt napi 20-30 perc közös idő elég!
2021. ápr. 19. 19:25
 10/21 A kérdező kommentje:
Sőt, ha valaki azt mondja egy napig lehet nem is tud keresni (itt már fenntartásaim szoktak lenni, mert ez ismerkedési szakaszban szerintem furcsa) akkor nem zavarom nem keresem, nem telepszen rá akkor sem. Dolga van és kész.
2021. ápr. 19. 19:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!