Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogyan vélekedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan vélekedtek arról, ha egy nőnek a karrierje az első?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy teljesen elhanyagolnám a jövendőbelim, viszont a munkámat a maximális erőbedobással szeretem végezni, ami bizony sokszor túlórákkal is jár. Nem szeretem, ha kételkednek bennem, azt hiszik ez csak alibi, és ilyenkor csalom meg a másikat.

2021. ápr. 21. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megérteném, azt hiszem. De fontos hogy megtaláljuk, az egyensúlyt.
2021. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ugyanilyen beállítottságú partnert keresel? Akkor minden gond meg lenne oldva.
2021. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
olyant kell keresni aki nem igényel szintén sok idő töltést együtt ,ha nem a heti pár óra is elég neki az igényeitek kielégítésére.
2021. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

nem az én világom, noha időnként én is többletenergiát fektetek a munkámba vagy tanulásba a szabadidőm rovására, de nem életvitelszerűen, nem ez van az első helyen.

féltékenykedés viszont eszembe se jutna (nem is tudom elképzelni, milyen fojtogató lehet olyan emberrel, aki nem képes megbízni a másikban)

2021. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ilyen, amikor kompenzációs programok alapján fut a történet.
2021. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy megcsal az illető nő, de nem passzolnánk egymáshoz.
2021. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Semmit nem kívánok kompenzálni. Félreértések elkerülése miatt: nem olyan kapcsolatra vágyom, ahol heti 1-2 alkalommal összefutunk szexelni, és emellett mindenki éli a saját életét.
2021. ápr. 21. 13:01
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
sokszor hallani halálos ágyon: bárcsak többet dolgoztam volna
2021. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb férfi akár maga is karrierista, akár nem az, olyan nőt akar, akinek nem a karrier az első. Találhatsz valakit persze, de így biztos nehezebb.
2021. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem az ilyet, szerintem nem azért élünk, hogy dolgozhassunk, hanem azért dolgozunk, hogy élhessünk, de m1, ha te ettől vagy boldog, akkor hajrá, csak olyan párt keress, aki hozzád hasonlóan így vélekedik, és tolerálja a sok túlórát, meg nem sérelmezni, hogy te ezt helyezed a közös időtöltés elé vagy bármi elé.
2021. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!