Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiaknak vagy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiaknak vagy csúnya nőknek nehezebb NORMÁLIS kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Csúnya nőként állítom, hogy szerintem a nőknek. Persze vannak olyan elvetemült férfiak, akik megdugnák még a legrondább nőt is (engem mondjuk ha belegondolok szerintem pont nem), de az inkább megalázó, mint hízelgő. Kapcsolatra tapasztalatom szerint még a csúnya férfiak sem vállalják fel a csúnya nőket, inkább maradnak egyedül (170 centis 130 kilós előnytelen külsejű ismerősöm pont most utasított el egy amúgy nem ronda, csak duci nőt, mert neki nem jönnek be a kövérek).


A férfiaknak sokkal több lehetőségük van kompenzálni: ha valaki tényleg értelmes, normális és jó ember, rosszabb külső ellenére is könnyebben találhat magának (akár átlagos) barátnőt. Aki a golddiggerekre utazik, az pénzzel is tud magának nőt szerezni. Valahogy az is feltűnt, hogy a férfiak nem tudnak annyira vállalhatatlanul rosszul kinézni, mint egyes nők (pl. én), ha adnak magukra. A nők egy előnytelenebb arccal már lényegében eláshatják magukat, még a csúnyább arcú férfiak simán bejöhetnek a nőknek, ha mellette mondjuk izmosak, férfiasak. Egy ronda arcú jó testű nő viszont ugyanúgy maximum dugásra alkalmas (zacskóval a fején, haha...)


Ki mit gondol? Elborult elméjű, valóságtól elrugaszkodott incelek hiaztije nem érdekel :)


2021. ápr. 24. 11:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%

Azonos kategóriában mindig a férfiaknak nehezebb normális kapcsolatot találni. Erről mondjuk itt felesleges vitázni, mert hiába hoz fel olyan példákat az ember, hogy a férfiak jellemzőbben kezdeményeznek, az itteni folyton hisztiző nők érvek nélkül is mindenből kihozzák, hogy mindig a nőknek rosszabb.


Neked is valószínűleg teljesen felesleges válaszolni, mert egyébként már meg is adtad magadnak a választ. Te érintettként ezt gondolod és kész, úgysem fogod elfogadni, ha nem így van.


Az is nevetséges, hogy a férfiak könnyebben kompenzálhatnak. Miért kompenzálhatnának könnyebben? Leírtál egy csomó olyan dolgot, amivel a nők is tudnak érvényesülni meg olyanokat, amik pont, hogy a nőkre igazak...


"Ki mit gondol? Elborult elméjű, valóságtól elrugaszkodott incelek hiaztije nem érdekel :)"

Ez úgy a végére teljesen megkoronázta az egészet. Betoltad a saját elborult elméd, valóságtól elrugaszkodott szövegét, majd ráhúztad még a szokásos incelezést.

Értelemszerűen normális kapcsolatot nem a rossz kinézeted miatt nem fogsz találni, hanem azért, mert egy ilyen értelmi szinttel egy normális férfi sem áll le. Nem véletlen, hogy az itt tobzódó nők többsége mindenre ezt tolja be és nincs is normális kapcsolatuk.

(Természetesen tisztelet a való életből jött, kevés normális nőnek.)

2021. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy gondolom, hogy igazi, valódi, belső értékekre épülő kapcsolatra rondább embereknek is van esélyük, főként, ha kb. a saját kaliberüket is őszintén vonzónak látják, és nem csak a klasszikusan szép embereket.


Én pl. egy tök átlagos srác vagyok (amúgy meleg), de a nálam helyesebbek mellett a saját kaliberemet is vonzónak látom, sőt az értelmemmel még vonzóbbnak is, mivel reálisabbnak, frusztrációktól mentesebbnek, kvittebbnek és ennélfogva biztonságosabbnak tűnik egy ilyen kapcsolat. Így nálam ez a része a dolognak nem probléma.


Abban viszont nem hiszek, hogy aki a pénzével vagy a társadalmi státuszával szerez magának párt, az boldog lehet. Lesz kivel szexelnie, az lehet, de ennyi. Nem őt fogják szeretni, hanem a pénzét. Isten mentsen az ilyen kapcsolattól egy embert.

2021. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A normàlis kapcsolatot nem találni kell,hanem kialakítani.
2021. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%

38 éves nő rokonom elhízott nagyon, és nem is szép az arca sajnos, egy férfi nem volt még az életében komolyabban.

40 éves férfi ismerős, úgy néz ki mint egy 65 éves kopasz sörhasú férfi, a felesége vékony, és szép.

Ismerősi körben a legkövérebb férfinak is van általában vékonybab párja...nekem 60 kilósan olyat tolt ismerkedésnél férfi, hogy nem akar kövér nőt. Szóval ennyit erről.

2021. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
54%

Na, meg is történt a szokásos dolog: A reális férfi válasz megkapta a lepontozást. Ne kereszteljük át az oldalt megkeseredett nők gyűjtőhelyévé? Mert, gyakorlatilag ebből áll már jelenleg a közösség. Naponta feljön egy csomó nő, panaszkodnak orrba-szájba és ennyi. Nincs olyan kérdés, ahol az lenne felpontozva, hogy a férfiaknak nehezebb. Mindig, mindenhol a nőknek rossz csak a pontozások alapján. A valóságban meg... A legputrisabb, legigénytelenebb nőkre is van jelentkező.


#4: Átlagos alkatú mérnök ismerősömnek még sosem volt barátnője, mert nem helyes.

Nekem volt már elég telt barátnőm 100 kiló körüli. Hetente írtak rá jobbnál jobb pasik messengeren.

Ha te azt akarod észrevenni, amit eleve eldöntöttél, akkor azt is fogod észrevenni. (Mondjuk, valószínűleg ha látna a közösség egy képet az általad említett sörhasú férfiről és a szép feleségéről, mindjárt összedőlne az állításod.)

2021. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy a férfiaknak nehezebb, hülye kérdés, a legrondább nőt is lenne valaki, aki felszedi, lefekszik vele, ha hagyja. Nem is szólva arról, hogy 40 éves kor alatt (most jön a szó, amitől itt általában sivalkodni szoktak, pedig a statisztika nem hazudik) szóval férfitöbblet van, még ha nem is jelentős.
2021. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 moozygoo ***** válasza:
91%

Normálisat mindkettőnek nehéz, sok ember úgy van kapcsolatban hogy az nem normális.

Bár kérdéses hogy neked mi a normális, hiszen ha valakinek golddigger barátnője van ahogy írod, abban nem értem mi lenne a normális kapcsolat.

Egyébként csúnya nőknek ott a smink, mint kompenzáció.

A voksomat a csőnya nőkre tenném, mert egy nőnek úgy gondolom mindig könnyebb párt találni mint egy férfinak.

2021. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya férfiaknak nehezebb! Ezrével vannak akinek 30 körül még 1 db szexben se volt része. Nemhogy kapcsolatban.
2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
41%

Nőnek nehezebb.


F

2021. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon egyetértek veled, csúnya arcú nőként maximálisan átélem és átérzem a leírtakat. Nagyon nehéz helyzetben vagyok a párkeresés kapcsán, mert először majdnem mindenki az arcot nézi meg a másikon. Testemet karbantartom rendszeres edzéssel, de hiába van jó alakom, az arcomon nem tudok változtatni. Sminkkel még rosszabb a helyzet, még nevetségesebben nézek ki. Számtalan megalázást átéltem az arcom miatt, volt aki kerek perec megmondta, hogy majd összejön velem, ha arcot cseréltem, másik pasi csak kutyapózban volt hajlandó szexelni, hogy ne lássa az arcom közben.
2021. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!