Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is könnyebben kerül kiszolgáltatottabb helyzetbe egy nő,ha jobb anyagi helyzetű fèrfival foglalkozik?

Figyelt kérdés
Nekem volt már kètszer èlettársi kapcsolatom,de egyikben sem volt ilyen a fèrfi.Anyukám mindig azt mondogatja,hogy az a jó,ha egy fèrfi jobban keres,mint egy nő,ès támogatja a párját anyagilag.Sajnos nekem fiatalabb koromban volt egy negatív tapasztalatom,ès más pároknál jelenleg is látom.16 èvesen udvarolt egy nálam idősebb fèrfi,aki szeretett nekem mindig fizetni,ès drága dolgokat venni,ès egy idő után azt várta ,hogy csináljam azt amit ő mond,zsarnokoskodott,ès erőszakos lett.Szakítás lett rövid időn belül.Látok is olyan kapcsolatokat,amikor a fèrfi jól keres,ès vègül nem tplerálja azt sem ,ha a nő keres.Mostani párom sem ilyen,ès mind a ketten dolgozunk hasonló jövedelemmel rendelkezünk.Mèg nem lakunk együtt.A szüleim szerint többet költhetne rám.Valamièrt èn fèlek az olyan helyzetektől,mikor kiszolgáltatott lehetek.Szerintetek minden esetben kell erőltetni az összeköltözèst?

#kiszolgáltatottság #Anyagi különbsègek
2021. ápr. 25. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Anyukám mindig azt mondogatja,hogy az a jó,ha egy fèrfi jobban keres,mint egy nő,ès támogatja a párját anyagilag


A fejétől bűzlik a hal...lehet lepontozni, gerinctelenség ha a pasi jobban keres. Undorodom az ilyen nőtől aki nagy vadra lő.

2021. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azért különálló kérdések!

Nem leszel attól kiszolgáltatott ha összeköltözöl mással, akkor ennyi erővel minden albis egyetemista ki lenne szolgáltatva a lakótársainak. Ezt túlparazod.


Másrészt, én is a saját anyagi szintemen vagy kicsi különbséggel kerestem párt, mert nekem nem tudnám magam partnernek érezni ott, ahol a másik körülményeiből fakadóan drága helyekre visz el én pedig ebbe max a két szép szemem tudom hozzá adni.

2021. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel kiszolgáltatott, ha költ rád, sem attól, ha ezért elvár, követel.


Hanem attól, ha nem lesz semmilyen jövedelmed/megtakarításod és emellett hasznosítható tudásod-képességed.

2021. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
En mindig is jobban szerettem a jobb anyagi korulmények kozott elő férfiakat! Családiéletet csak ilyennel tudtam elképzelni. Pénzes pasit nagyon egyszerü fogni, de olyat, aki családcentrikus, kedves, normális, és nem nézi semmibe az otthon elvégzett munkámat, mind a hazaimunkaban, mind pedig a gyerekek körüli teendőket illetően....az már nehezebb! Na most, vagy az utóbbi tipussal kezdek, vagy senkivel. Nekem nem kéne dolgoznom, ha nem akarnék. A ferjem bőven keres annyit, hogy nekem ne kelljen. Viszont én szeretek dolgozni...harmad annyit keresek, de akkor is szeretek. Én e mellett elvégzem a házimunka 100%át, valamint a gyerekek koruli teendoket . Fizikailag lehet, hogy ő hoz haza 3x annyit mint en, de mindketten megkeressük.
2021. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Párom pont ilyen. Jol nez ki jol keres, egy centet nem költ rám nehogy a pénze miatt legyen vele a nő stb azt mondja szeret es szexel velem.


És a helyzet hogy én szeretem kötődöm, ő meg bármelyik vitánál is a képembe vágja, hogy ő lazán találna mást helyettem (azaz tudjam hol a helyem, habár szerinte a pasik úgyis rám is repkednének biztos en is)

Hierarchia van.


Folyamat attol tartok mikor hagy el. Nyitott szemmel jar mellettem de szeret es komolyat akarna tőlem es szerinte az én hibám hogy nem nyilok meg (pl nem mondom el neki hol lakom lassan fél éve..de miert is mondanám el egy jol keresőnek ezt aki ilyen velem)


A legtobb ffi ahol pénz van abban nem lehet megbízni.

Nekem ez a tapasztalatom.

2021. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

harmad annyit keresek


Miért nem váltasz, miért nem dolgozol te is azt, amit a férjed? Nálunk a férj viszi a feleséget is oda dolgozni, ahol ő. Pillanatok alatt mindenbe bele lehet jönni, programozástól a banki szféráig.

2021. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

A legtobb ffi ahol pénz van abban nem lehet megbízni.


10/8 esetben ahol a férfi pl 3 szor vagy többször jobban keres, ott válás lesz a vége. Én már 35 vagyok, láttam már vagy 50 válást a környezetemben lévő 30-asok, 40-esek között, és szinte mindenhol a pasi sokkal jobban keresett és megtehette h fiatalabbra cserélje az öregedő 30-as párját (a férfi is öregszik, de rájuk más szabályok vonatkoznak, ha van pénzük akkor úgyis találnak 20 on évest).

2021. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ehhez az sem hogy oregedo legyen a nő. Annyi teljesen elég hogy lazán megtehetik.

Alap a hierarchia.

2021. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

#6

Konyvelő vagyok, netto 400 ért.

6 oraban csak ennyit tudok megkeresni, ő programozó, saját ceggel, ahol nem 6 ora a munkaidő, hanem 12 -14. Áruld már el, ha én is 12-14 orakat dolgoznék, akkor a gyerekeket, háztartást, ki a f*sz fogja megcsinálni szerinted? Ha tobb melot vallalok, nyilván többet is keresek....a takaritás olyankor megvan oldva bejárónővel, de a gyerekekkel ki tanul??? Nyáron ki vigyaz rájuk? Ki viszi el őket iskolába odovodaba bölcsibe stb?

Ki NEVELI őket? Mert ezt személyzettel nemigen lehetne pótolni....

2021. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszed magad kiszolgáltatott helyzetbe, akkor nem leszel ott.

Dolgozz, legyen tartalékod és ennyi. Ha gond van, szépen össze szeded a cuccod, kiveszel egy albit és éled tovább az életed.

Ha közös kasszáztok az bonyolítja, de arra pl nincs is szükség együtt élésnél sem, akkor se, ha anyud azt is nyomná.

Összeköltözni sem kötelező, majd ha úgy érzed, akkor összeköltöztök. Neked úgy érzem inkább az egyedül lakás, saját élet párkapcsolattal lenne való, hát valósítsd meg azt.

2021. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!