Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalak után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak után nézek. Tudtok jó oldalt mondani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Aki eletkeptelen, annak mindegyik rossz. Eletkeptelen az, aki peldaul azert ir ki kerdest, mert van ra lehetoseg, nem azert mert ertelmes kerdese van.
2021. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
nincs olyan hidd el.
2021. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha pasi vagy, akkor egyiket sem ajánlom.


Eléggé véletlenszerű és időpazarlás. Amikor akár napokig, hetekig beszélsz valakivel, random törli magát a legtöbb ember. Kidobott idő. Sőt, sajnos nagyon sokan úgy indulnak neki, hogy ott minden pasi "gáz" és ő nem is akar semmit, meg amúgy is. És téged is kategorizál.


Meg nagyon sokan szenvedésfüggők. Mindig a pasi a hibás a rossz, jaj vele rosszul bántak, magányos stb. sorolhatnám


Akkor ajánlom, ha van ideged hozzá, türelmed és nem veszed zokon ha elhal a beszélgetés, szó nélkül töröl, hamar talál másik pasit a semmiből.

2021. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
#3: igen, csak sajnos ezzel a hozzáállással visszanyal ám a fagyi. 3 nap tinderezés után lett 17 matchem. Szép nő vagyok és válogatós. A 17 pasiból 5 írt egyből, azokból 3 nap után maradt 2 beszélgetés. 6(!) pasira én írtam rá, - igaz egyáltalán nem szeretek én kezdeményezni, mert utálom az feminizmust úgy ahogy van -, szerinted a 6 pasiból mennyi írt vissza? Igen. 0. Nyilván nem reprezentatív a felmérés, de akkor is kiválóan jellemzi az egész tindert...
2021. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Minek Neked pár? Te nem akarsz boldog lenni? :)
2021. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szép nő vagyok és válogatós"


nyilván van match-ed, ha nő vagy, DE. Azt tudnod kell, hogy az ottani pasik többsége nem akar téged megismerni, értelmesen kommunikálni. Akkor is ha szép vagy. Csak próbálkozik.


Akkor képzeld el, ha éjjel nappal tolod ezeket az appokat, ha akad 1 match-ed 1 hét alatt (vagy kettő) és az is bunkó. Nem vagyok csúnya, sem szép. Én szeretnék normálisan beszélgetni, ismerkedni, de 90%-ban csak magukról beszélnek vagy arról, hogy hány pasi próbálkozik be náluk. Vagy a rossz élményei miatt engem is automatikusan egy kalap alá vesz a többivel, de többnyire le sem tojnak. Tök megalázó.


Tehát sok (nem rád értem) nőnél unaloműzés, sok pasinál meg "hehe bepróbálkoztam a gizinél, de jó csöcse van hehe" szitu.

2021. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát igen, a rossz oldala nyilván hatással van azokra a normális és naiv nőkre is, akik úgy gondolják a tinderen fogják megtalálni a párjukat. 😞

#4 vagyok.

Látom sokaknak beütött a felismerés, hogy lehet rossz nőt kukáztak...:D

2021. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként 100 jobbrahúzásból egy matchem sem lett..
2021. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 elkuldened priviben a tinder adatlapodat? Annyira kíváncsi vagyok...
2021. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó.
2021. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!