Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként a nagyobb végzettséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként a nagyobb végzettséggel rendelkező férfiak körében nem lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Egy érettségim van és egy szakmám, 250 nettó a keresetem, de azok a férfiak akiknek szintén csak ekkora végzettségük van, vagy magasabb, azok figyelembe se vesznek, és többször elhangzott már a kérdés, hogy miért nem mentem egyetemre?

2021. ápr. 27. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem simán lehet esélyed. Vannak még normális emberek, akik nem azzal foglalkoznak, hogy milyen végzettséged van 🤷‍♂️
2021. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Sosem érdekelt másoknak a végzettsége.

33f

1szrul kereső diplomás.

2021. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Nőként bárkinél van esélyed. Ha nem kellesz, akkor az nem a végzettséged miatt van, hanem az átlagosnál lényegesen előnytelenebb külsőd miatt.
2021. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Lehet akkor eddig rossz emberekkel találkoztam.


Átlagos külsejű nő vagyok. Átlagos arccal, hajam ápolt, bőröm szintén, a súlyom és a magasságom is átlagos.

2021. ápr. 27. 15:43
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez kamu, egy férfi sose mond ilyet.
2021. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, de nyilván nem a nagymenő, ALFA kanok között.

Viszont SOK olyan diplomás pasi van, aki fosik odamenni egy nőhöz.


Ez meg, hogy a pasiknak diplomás nő kell, ez csak részben igaz.

Azoknak diplomás kell, akik csórók, és kell a csaj fizuja is, de aki normálisan keres, pláne jól keres, azt ez nem érdekli, mert neki telik nőre.

2021. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a csóró diplomásokat se érdekli ,hogy mit és mennyit keres a csaj.

Inkább az ilyen kis bzi elitista ficsúrok azok akik erre verik.

Felnőtt emberek tudják ,hogy nem a munka teljesítmény vagy nem a végzettséged határozza meg a fizetésed illetve az intelligenciád. és a személyiséged.

2021. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Diplomás, 35 éves biológus vagyok, nettó 243. Miről beszélünk?
2021. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
A kovetkezo evtizedek arrol szolnak, hogy a gepesites kovetkezteben tomegek veszitik majd el a beveteluket. A hazakat nyomtatjak, az irodistak helyett blockchain dolgozik, robotok mindenhol stb. Szoval a szakma es kereset az leginkabb csak egy pillanatfelvetel. Amugy a ferfaiaknal ez joval kevesbe szamit. A baratnom egy kicsivel nalad is kevesebbet keres. Nem a penzzel lesz ott a problema. Vagy kiallhatatlan vagy, vagy irto rossz emberismereted van.
2021. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
294 ezer munkanélküli van ma Magyarországon, épp a héten olvastam. Ilyen rossz adat még a Balkánon sincs, nemhogy az Unióban. Örüljön az ember, ha dolgozik és tegye össze a két kezét, ha nettó 212 ezret megkap (ez ma a hivatalos mediár átlagbér, nem a Ksh-s manipulált f.szság)
2021. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!