Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más fiatal férfi is fél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiatal férfi is fél, hogy nem lesz majd elég gazdag/sikeres és ezért sem talál majd csinos feleséget magának?

Figyelt kérdés

Pedig nem állok rosszul az életben. Pályakezdő vagyok egy piacképes szakmában és látok magamban annyi potenciált, hogy magasabbra is jussak anyagilag és szakmailag is. Van 5 millió forint magam által félretett pénzem, mert még egyetem alatt külföldön nyári munkáztam. 1-2 év múlva valószínűleg kapok egy lakást a családomtól. (Vagyis fizetik kb az árának 2/3, 3/4-ét.) A családom sem áll rosszul, amíg egyetemre jártam is támogattak, de ennél jobban nem keverném őket a képbe (pl hogy mit örökölök, stb, mert az úgy sem biztos) és magamtól is el akarok érni valamit.


És most nem arra gondolok, hogy mindenképpen instacica, plázaptsa, buta kirakat műnőt szeretnék. Erről kevés szó esik, de sok szép nő okos is, de nyilván ők is okos, jóképű és persze pénzes srácot szeretnének. Külsőre szerencsére rendben vagyok. Csak ettől félek anyagilag nem érek el egy olyan szintet, amit sok nő elvár, főleg akikkel a karrierista, értelmiségi közegben találkozom, amiben élek.

Ja és voltak már barátnőim, van kapcsolatom nőkkel a mindennapokban, szóval ez valamilyen belső félelem, de csak ott van bennem bakker. Más is érzett már ilyet? (Légyszi senki ne rohanjon le, mint a hiéna, csak mert gyengeséget mutattam.)


2021. ápr. 27. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, mert a húgom okos, szép, intelligens és az ideálja egy csimbók hajú mint Koppány vezér, nagy darab nomád harcos férfi, mint egy török az Egri csillagok könyvben. Legalábbis nekem ezt mondja és azt akarja mutassak be ilyen embert neki.
2021. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés stílusából nekem nagyon nem vagy szimpatikus. És már nem kezdenék veled. A külsőd és az anyagi helyzeted sem változtatna ezen.


21/L

2021. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
És mi van, ha attól félek, hogy egyszer gazdag és sikeres leszek, amihez majd jönni fog a csinos feleség is? Aztán pedig nem lesz majd olyan csinos, aztán magával viszi a gazdagságot és sikerességet, na, akkor mi van?
2021. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Enged el a félelmedet, ez hülyeség. Nem mindenki olyan, hogy bele akar ülni a jóba. Van olyan aki szép, okos, és nem esik le a gyűrű az ujjáról ha tenni kell valamit.
2021. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Az a legnagyobb bajod hogy benyelted azt hogy a csinos nők a pénzre mennek. Eleve szubjektív hogy kinek mi a csinos. Másrészt ha nem a csinosság lenne a fő szempont hanem a személyiség, akkor nagyobb eséllyel találnál értelmes nőt aki társad lesz az életben. Az idő könyörtelen és az emberi testen nyomot hagy, nincs menekvés előle. Nem mondom hogy a személyiség fix, de sokkal eshetőlegesebb a romlása mint a külcsínyé.
2021. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Más fiatal férfi is fél, hogy nem lesz majd elég gazdag/sikeres és ezért sem talál majd csinos feleséget magának?"


Nem félek, mert tudom, hogy így lesz, sőt már most így van.

Nem leszek se "sikeres", se gazdag és nemhogy csinos, semmilyen feleségem nem lesz.


Egyébként a "siker" alatt mit értesz?

2021. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

"gazdag/sikeres": Nem érdekel senkit. Ma 2021 -ben egyedül a kinézet számít.


Persze.. ha van 5 millió forintod havonta, azért még számít a pénz is, csak az meg az emberek 99% -ának nem reális cél.

2021. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azok alapján amiket le írtál már is jobban állsz mint az átlag,kár tagadni de ez az igazság.

Többek számára a jogsi már elvárás,ha van saját kocsid az még egy pont,ezeket el lehet érni,gondolom ez már neked meg is van,mert ez sokak szerint alap.(Normális nőnél állítólag ez sem elvárás.)

Piacképes szakma,amiben tudsz feljebb is lépni,csak tegyél érte,ne add fel,ha így teszel anyagilag sem lesznek gondok.(Felszínes kapcsolatokban ez már elég,remélhetőleg te nem ilyet akarsz.)

Lesz saját lakásod.(Még egy hatalmas pont,leginkább a felszínes kapcsolatokban egy újabb szintlépés).

Normális nők is örülnek ennek,de ezen kívül még önmagaddal is kell kezdeni valamit,leginkább légy önmagad,ne próbálj szinészkedni.

Fejlezd önmagadat,végezz önismeretet,fogadd el saját magadat,ha valami nem tetszik és lehet akkor változtass rajta.

Voltak barátnőid,ez sem hátrány,remélhetőleg tanultál valamit ezekből a kapcsolataidból amik előnyödre válhatnak,nem fogod elkövetni azokat a hibákat már.

Nőkkel is vannak kapcsolataid a mindennapokban,szóval nem ismeretlenek számodra,ez sem egy hátrány,tudsz tőlük is tanulni.

Őszintén szólva sokkal több az esélyed mint például nekem.


Oké én is voltam külföldön igaz én sofőr voltam és magyar cégnél dolgoztam,van és lesz is hol laknom legalább is úgy néz ki.(Szülői ház,sokak szerint csak a lúzerek élnek otthon egy bizonyos kor fölött,lehet hogy én az leszek,eleget kinlódtak már a szüleim hogy ezt így össze hozzák,most ugyan úgy tegyem azt én is? Oké lehet hogy alkalmazkodni kell pl a konyhában de máshol nem igazán,külföldön is be vett szokás hogy több generáció együtt él több szintes házban.)

Neked lesz egy piacképes szakmád,amivel ki tudja miket el nem érhetsz? Én meg azon gondolkozom hogy le kéne tennem rendesen a kamionos jogsit,amivel lehet is keresni azért,az az átlag feletti kerestem lesz,igaz ebben a munkakörben nem lehet nagyon feljebb jutni és fejlődni így a fizetés sem fog emelkedni,maximum akkor emelkedik a fizetés ha úgymond emelkednek az árak a világban is.

Munkarenden meg kb így nézne ki,2 hét munka 1 hét pihenő majd idővel 2 hét pihenőre váltanék.

Nőkkel való kapcsolataim nem az igaziak,annyi hogy nagybácsi vagyok,így egy kiscsajjal jól el tudok lenni,na de kb itt ki is merülnek a nők.

Most őszintén,szerinted egy normális nő így össze jönne velem?

Én úgy gondolom hogy inkább veled jönne össze mint velem.

Már ott ki verné sokkaknál a vizet,hogy nem szeretnék saját házat vagy lakást,ezenkívül még 2 hétig távol leszek,ezt egy normális nő nem tudná be vállalni.

Hitelt nem szeretnék fel venni,5-10-15-20 évig nem fogok egy ingatlanért dolgozni ha nem muszáj,gyárban sem szeretnék 2-3-4 műszakozni,egyetem esélytelen pedig 23 éves vagyok de sajnos inkább hagyom,szakma tanulás hát az a baj velem hogy nem tudom el képzelni magamat minden nap ugyan ott stb..

Na szóval barátom,lényegesen sokkal jobb esélyed van arra hogy találj egy jó feleséget mint például nekem,mert én őszintén szólva nem vagyok benne biztos hogy szeretnék házasodni így még egy mínusz pont számomra.

Nyertél gratulálok. 🙂

2021. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én igen
2021. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsit én is.
2021. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!