Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkért harcolni kell? Mármint szeretik ha nyomul rájuk valaki? Vagy ha elsőre nem jön be akkor csinálhat amit akar egy férfi, akkor se kapja meg a nőt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akiért kell,van akiért nem. Ez teljesen egyén -és szituációfüggő. A nyomulást személy szerint nem bírom. Ha valaki levakarhatatlan..és már kellemetlen hogy nem érti meg,nem szeretnék semmit tőle.
2021. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez sajnos csak mese. Évekig küzdöttem olyanért, aki talán már azt is elfelejtette, hogy létezem. Ez az "udvarolj, a kitartás meghozza gyümölcsét" humbug sajnos csak a népmesékben létezik.
2021. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Akinek egyáltalán nem jössz be, annál felesleges nyomulni.

Előfordulhat olyan, hogy esetleg a "nyomulás" folyamán jobban megismer és megkedvel valaki és sikerrel jársz, de az is lehet, hogy rendőrségi ügy lesz belőle. SZóval csak óvatosan.,

2021. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom.Én a fronton harcoltam 1991 ben.

Nőért még nem harcoltam.Sztem nem is fogok.Én törődök velük,a kapcsolattal.Esetleg kitartó vagy állhatatos vagyok.


Szerintem a szóhasználattal van baj.Használják máshol is.Átvitt értelemben.Viszont a harcnak akkor is negatív kicsengése van.A harcban sérülnek emberek.A harc valmivel,valakivel szembe megy,és erőszakos!A harc vesztességekkel jár!

Nekem elhiheted a harc nem jó dolog,azt kívánom ne éld át!!

2021. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mostani bnőm 3x utasított el az ismerkedésünk kezdetén.


Aztán miután összejöttünk elmondta, hogy azért van velem, mert megtetszett neki, hogy nem sértődök meg az elutasításon, nem veszem a szívemre, nem támadok neki.. elgondolkodott ezen és csakis emiatt folytatta velem a beszélgetést. Aztán az egyre hosszabbodó beszélgetések alatt belém szeretett.

2021. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha elsőre nem jön be akkor csinálhat amit akar egy férfi, akkor se kapja meg a nőt"


Nálam inkább ez érvényes. Rühellem azokat,akik nem értik meg, hogy a nem, az nem! Tapadós, idegesítő kis kullancsok, akik az idegeimen citeráznak. -_-

2021. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretik ha nyomulnak, kivéve, ha éppen nincs senkijük és ez olyan előnnyel jár, hogy megérje nekik. Mire gondolok? Van több haverom is akik "nagyonnn szerelmesek" lettek bizonyos csajokba, akik ezt kegyetlenül kiahsználták, de egyébként semmennyire vagy csak minimálisan viszonozták.

Pl.: cipeltették a seggüket, meghívatták amgukat erre-arra, közös programok stb.

Aztán amikor feltűnt a szeren az olyan pasi "akivel megvolt a kémia", dobbantottak is.

Van ilyen is.

Aztán van olyan is aki kerek perec megmondja, hogy NEM. Na ő értük nem kel lküzdeni, tovább kell lépni.

Van aki finoman közli, ha nem érted meg akkor egyre durvábban. Ők sem szeretik ha nyomulnak rájuk.

És van aki ezzel tesztel, tehát a nem vagy a finom visszautsítása ELSŐRE nem feltétlen jelent nemet. Általában a bizonytalanabb, visszahúzódóbbakra jellemző ez.

2021. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem értettem sose ezt a harcolni kell típusú dumát. Ha egy nő elküld, akkor nem nyomulni meg harcolni kell, hanem FÉRFIként viselkedni és elfogadni és tovább állni. Elutasítást követően nyomulni ultragáz, ciki, zaklatás.

Soha nem értékeltem, hogy ha elküldtem valakit, akkor az nem fogta fel és tovább próbálkozott. Legyen az csak egy randira hívás, vagy szakítás utáni kontakt meg próbálkozgatás. Számomra ez azt jelenti, hogy képtelen megérteni és tisztelni a döntésemet, ez hosszú távon pl. egy kapcsolatban vajon hogy fog manifesztálódni? Ki tudja? Én inkább nem akarom kideríteni.


Azt sem értem, hogy egy magát valamire is tartó férfi miért akar olyan nő után teperni, aki elmondta neki, hogy nem érdekli.


Biztos van olyan, akinek imponál az ilyen , de szerintem a többséget idegesíti.

2021. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyomulos ferfi olyan, mint a takony, a meztelen csiga, hideglelos sztori nagyon.
2021. ápr. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!