Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hanyadik találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hanyadik találkozó után udvaroltok? Nők, nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha megismerkedtek egy nővel, elhívjátok találkozni és szimpatikus a másik.

Mennyi ismeretség után kezdtek el bókolni, kedveskedni neki?


Nem sok férfival volt eddig dolgom, 1 komoly kapcsolatom volt, ezen kívül kb 3 férfi volt a múltban, akikkel kavartunk, jártunk, nevezzük akárhogy.


Ők már a kezdetektől bókoltak, tettek kedves megjegyzéseket, flörtöltünk.

Nem nagy dolgokra gondolok, csak hogy például szép a szemed, csinos vagy, és hasonló apróságok.


Néhány hónapja neten ismerkedem, 4 férfival volt eddig randim, de ezt valahogy hiányoltam náluk. Volt, akivel többször is találkoztam, hetekig beszélgettünk, de semmi.

Én nem tudom, ilyenkor nem tetszem nekik igazán, vagy már ennyire kiveszett ez a férfiakból?

Persze szinte ismeretlenül nem várom el, hogy agyon dícsérjenek, de 1-1 utalás jól esne olykor.

Az exem már az első találkozón megjegyezte, hogy csinos vagyok, majd a beszélgetés elmélyült és a belsőmre is tett kedves megjegyzést.


Valahogy nekem szükségem lenne ezekre, mert ha hetekig csak beszélgetek semlegesen a másikkal, bekerül a barátzónába akarva-akaratlanul.

Én is teszek energiát az ismerkedésbe, nem erről van szó, de szeretném nőnek érezni magam egy férfi mellett, de így csak azt érzem, hogy haverkodunk kb...


Évek után nem rég kezdtem randizni, úgyhogy nem tudom, hogy megy ez igazából. Sokat várok? Valahogy nekem hiányzik, hogy ennyire kiveszett a férfiakból. Azokból legalább is, akikkel eddig találkoztam/beszéltem...


2021. ápr. 29. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön, vagy nagyon hamar elkezdenek dicsérni, udvarolni. Külső és belső tulajdonságokért is.
2021. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem lesz olyan válasz, hogy a sokadik randi után kezd csak el udvarolni egy férfi...
2021. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
A randira hívás nem elég udvarlás? :O
2021. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 3-mal egyetértek, a randira hívás az baromira udvarlás. Az első találkozáskor (nem randin), amikor csak bemutatkozás van, akkor max a végén dobnék be 1 bókot, ami nem akkora erejű. Majd egyre jobban és ha viszonozza, akkor randi
2021. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem egy lenne kedved találkozni kérdés egyáltalán nem udvarlás. Az annyit jelent, hogy írásban megvolt a szimpátia, a többi személyesen dől el.

Igen, első találkozón még csak megkezdjük egymás megismerését, de azért az elsőre is látszik, hogy tetszik-e a másik, szerintem egy megjegyzés még nem az ördögtől való. Főleg, ha szeretnétek folytatni az ismerkedést.

2021. ápr. 29. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem annyira nem lehetsz szimpatikus, a férfi úgy van vele, jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.
2021. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a magam részeről ,ha tetszik az adott szemely,azonnal éreztetem,jelzem ,hogy közelebb szeretnék kerülni és akár több is lehet a közeljövőben,nem csak terefere,vagy sima ismeretség.

Ez döntésképesség szerintem.

Lehet,hogy azok,akikre a leírasod illik valójában nem tudják,mit akarnak.Ezért nem előlegeznek meg semmi udvarlási gesztust,hogy ne hitegessenek előre,miközben maguk sem biztosak benne.

Viszont ha ez többszöri alkalom után is így marad,akkor majdnem biztos,hogy semmit se terveznek veled kapcsolati szinten.

Ahhoz nagyon lámának kell lenni,hogy valaki tőbbszöri találka után is rezzenestelenül ,semmi tetszést nem nyilvánít ki,miközben meg bejössz neki.

2021. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, akkor nem gondoltam rosszul.

Volt,akivel többször is találkoztam, de semmi ilyen nem volt, csak búcsúkor megölelt. Szerintem nem akart sietni semmivel, de 1-1 megjegyzés szerintem belefér, az még nem a hülyítés kategória.

Na mindegy, csak kíváncsi voltam férfi véleményekre, szóval köszönöm nektek. :)

2021. ápr. 29. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!