Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha évek óta nem találok pàrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nem találok pàrt 29 évesen, érdemes lenne fiatalabb férfiakkal ismerkednem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a keresett, szóval nálam pár évvel idősebb korosztàlyban már csak azok szabadok, akik vagy vàlàson vannak túl, és ott a gyerek, ami nekem nyűg lenne, vagy azok akikkel valami nagy probléma van.
2021. ápr. 30. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy elég szép ahhoz, hogy jól kinéző férfiak kapcsolatot akarjanak Veled. Add lejjebb a szintet.
2021. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Azt tesztek amit csak akartok, de legalább ne panaszkodnátok. És még tényleg, van merszed itt tenni az ártatlant, mintha nem tudnád nagyon jól, hogy miért nem találsz párt évek óta huszonévesen.
2021. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szóval ilyen kamu szöveggel keresel fiatal bikát... 😂
2021. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért ha az exeim miatt a barátnőim, női rokonaim kinevettek, gúnyos megjegyzéseket tettek, hogy fura az ízlésem, akkor szerintem nem azzal van gond hogy a tökéletes herceget vàrom.
2021. ápr. 30. 21:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Ha gondolod írj.

Én 40 és férfi vagyok

2021. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Fiatalabbal ne nagyon, mert kihasználnak, vagy csak szexre leszel jó. 33-38 közötti pasikkal ismerkedj, nem mindenhol van gyerek és nem mind problémás. Kérdés mit jelent a problémás, ha azt, hogy 36 évesen (nem fővárosi vagyok) egyetemi diplomával 250 et keresek, akkor ....
2021. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Miert akarna egy 20 eves csodor egy oreg fonnyadt asszonnyal jarni?
2021. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szép napot kedves kérdező.

Noss én 40 vagyok. Nálam ez nem kizáró ok és nem is gond.

Én sem vagyok kockahas. Sőt elárulom neked lehet hogy sok bomba nőt megnézik a férfiak de ha lehúzós a ruhát mint a bananrol a héját akkor ott is van takargatni való.

Nálam fontos hogy nőies külső ápolt igényes legyen. Sokan kérdezik hogy hát tűsarkú miniszoknya? Persze melyik pasit nem indít be ez a szett. De én pl egy farmer sportcipő és fehér feszulos felső is bőven vonzó lehet!

De nem egy logó farmer és egy 2szammal nagyobb felső.

Én 40 vagyok nekem se sikerül normális partner igaz én csak meg a válás elején járok. De ha van kedve írni valakinek írhat.

Egy budapesti 40 férfi vagyok

2021. máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig hol tetszett lenni kedves?

Vagy úgy tetszett járni mint az ember árvízkor.

Ember isten előtt:Miért nem segítettél?

:Segítettem.Küldtem arra csónakot,de te egyikbe se szálltál be!

2021. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Segítettem.Küldtem arra csónakot,de te egyikbe se szálltál be!


Mert tipikus nő, várta a legjobbat, a Titanicot.

2021. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!