Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyanannyira sértő ez a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyira sértő ez a két dolog?

Figyelt kérdés
Most nem aktuális de olvastam máshol egy érdekességet. Szóval mondjuk szórakozóhelyen egy "nem éppen nők álma" hapsi odatáncol egy nő közelébe, de nem ér hozzá és nem is szólítja meg.... majd a nő amint észreveszi ezt a hapsit a "biztonság kedvéért" odébb táncol a parkett másik részére nehogy netán felbátorodjon a hapsi és esetleg bepróbálkozzon. Egy ilyen eset ugyanannyira sértő mintha a buszon egy más rasszba tartozó utas leül valaki mellé és ez a valaki inkább feláll és aztán a busz másik részén lévő ülésre ül le inkább?

2021. máj. 1. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Ugyanannyira sértő
Egyik sértőbb, mint a másik
Elfogult vagyok ennek megítéléséhez
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Minden sértőnek számít, ami az adott ember számára annak hat. A szituáció teljesen mindegy, kivéve 1-2 extrém esetet.
2021. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Jézus te sem vagy százas...

Ha szórakozóhelyre megyek én nem akarok ismerkedni. Szóval odébbtáncolok mert eddig mindig de mindig nyomultak

De buszon mert egy roma mellém ül? Hát ez hogy jön ide? Persze hogy ez sértő(bb)

Én akkor ülök odébb, ha koszos, büdös az illető, mindegy hova tartozik

2021. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2021. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na első 10 válasz túlnyomó része szerint nem ugyanannyira sértő a két dolog. Kiváncsi vagyok változik e az állás
2021. máj. 1. 16:17
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem sértő, csak rosszul esik, de ez van. Ő meg majd lecummantja PumpedGabot a retyon, elkéri a telszámát, hátha jó lesz többre is, az meg lepöccenti. Ez a világ körforgása.
2021. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
5 Ja, akinek nem te kellesz, az egyértelműen csak a pumped félék után ácsingózik. De unalmas már benneteket olvasni....
2021. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
A 2. példa egyértelmű rasszizmus, és az illető a közelében sem akar lenni egy hétköznapi helyzetben sem vkinek, akinek más a bőrszíne. Az 1. példánál azért olyan helyen vannak, ahova a férfiak nagy része ismerkedni jár, és a nő csak óvatos, ha épp nem akar ismerkedni, vagy nem épp a pasival... azért a pasi sem véletlenül táncolt mellé nagy valószínűséggel, adott jeleket, ne játsszuk a hülyét.
2021. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es Tehát egyaránt külső jegyek alapján történik az alsópolcra beskatulyázás, de meglátásod szerint nem mindegy hogy sötét bőr és afrofrizura miatt vagy nagy orr és elálló fülek miatt kap valaki lenézést hiába nem tehet ugyanúgy egyikről sem?
2021. jún. 7. 16:22
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
8: nem ezt mondtam, kiscsillag. Az nem ugyanannyira, de hasonló módon sértő lenne, ha a "fehér magyar nem szép pasi" mellé nem lenne hajlandó leülni a nő a metrón. De az, hogy kivel nem akar táncolni meg összejönni, az nem ez a szint.
2021. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Óvatoskodást írtál a táncos részre. Inkább a másik lehetne óvatoskodás mert kékfény meg a bűnügyi statisztikák alapján nagyobb eséllyel zsebeli, rabolja ki vagy köt bele az emberbe nem fehér csóka, szelídebben a naivitással. Egyik esetben az a kockázat hátha le kell koptatni valakit, másiknál meg akár közelharcig fajulhat a dolog.
2021. jún. 7. 16:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!