Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben recepciós csajjal hogyan ismerkednétek, hogy ne legyen cink?

Figyelt kérdés
Az a rész világos hogy sokan próbálkoznak, az nem gáz.
2021. máj. 1. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A hónap végén menj, mikor kezd lejárni a bérleted, azt ha elutasít téged, kezdj el másik kondiba járni xD
2021. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:'D
2021. máj. 1. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Inkább sehogy, mert te leszel azon a héten a 10, aki próbálkozik nála.


Ahová én járok konditermemben pl a tulajdonos dugja az egyik recepciós csajt és az egyik személyi edző nőt is, tehát senkinek nincs esélye nála. A másik pedig egy unott fejű, modell arcú csaj, akinél gondolhatod csak milyen, a top hány százalékba tartozó pasiknak van esélye.

2021. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Miért megy egy lány konditerembe dolgozni? Ha erre a kérdésre tudod a választ, szerintem tudod, hogy lehet megoldani, hogy ne legyen cink.


(segítek, ezt nyomd ki te is ennyiszer és van esélyed: https://www.youtube.com/watch?v=oxaVonAJ63w)

2021. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdezd meg tőle, hol dolgozik...


Amúgy, ha nem te vagy a legeslegeslegjobb pasi, aki oda jár gyúrni, azt a nőt elfelejtheted.

2021. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát izmos vagyok, de azért járnak a terembe nálam nagyobb állatok is :D
2021. máj. 1. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha jó a dumád, akkor nem kell hogy te legyél a legjobban kinéző csávó a terembe. Csak sajnos a kérdés alapján nincs jó dumád :D


Egyébként amikor én jártam konditerembe akkor ott nem volt nehéz ismerkedni a pultos csajjal. Megkérdeztem mi újság, aztán mindig mesélt vmit. Vagy én mondtam el h mi történt velem aznap. Persze esélyem se volt nála, de azért jóban lettünk. Ha a csaj nem olyan beszédesebb fajta akkor nehéz helyzetben vagy

2021. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ja nincs meg az a spontán beszelokem mint sokaknak :)


Mondjuk egy iylen laza miujsaggal talan felmerem a terepet legközelebb amikor becsekkol és nincs sor mögöttem :D

2021. máj. 1. 21:36
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Mindenképp cinkes leszel ha próbálkozni akarsz hidd el tudom ezeket az embereket beszélik ki a csajok (tapasztalat jóban vagyok velük)
2021. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
A pultos csajoknál felesleges próbálkozni, legyen szó konditeremben dolgozóról, vagy kocsmában dolgozóról, vagy akármilyenről, mert rengeteg pasi próbálkozik náluk állandóan. Vagy kiválasztják azok közül a legjobbat (aki 99% hogy nem te vagy), vagy totál máshol szoktak megismerkedni azokkal, akikkel együtt vannak.
2021. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!