Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatot hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot hol és hogy lehet kialakítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

30-as éveim közepén járok és jó ideje (értsd: évek óta) nem volt komoly kapcsolatom/barátom. Most már nagyon hiányzik egy komoly kapcsolat, sőt szeretnék megállapodni és lassan családot alapítani, de sajnos nem tudom hol kezdjek ismerkedni. Társkeresőre regisztráltam (facebook), sok mindenkivel beszélgetésbe kezdtem, de vagy nem válaszolnak egy idő után, vagy eleve nem is reagálnak arra hogy bejelölöm hogy "tetszenek". Azokkal nem is foglalkozom, akik csak szexet akarnak. Egyszóval nehéz a dolog. A Covid miatt még kevesebb időt töltök a barátaimmal, ismerőseimmel se, a munkába járáson kívül nem nagyon csinálok mást a hétköznapjaimon.


Szép nőnek mondanak, tanult vagyok, kedvesnek, normálisan tartom magam, mégis itt állok ilyen "öregen" és kezdek megijedni hogy nem talál rám a szerelem. :(


Van bárkinek valamilyen tippje, tapasztalata hogy és hol lehet ismerkedni komolyan?



2021. máj. 6. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért a szexrovatban kérdezed? :D
2021. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A párkapcsolatban rovatban akartam, csak félrement :( (ezek után senki se fogja komolyan venni a kérdésemet :D)
2021. máj. 6. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
#2 persze, hogy félrement, mert mindig a szexrovatot bújod :D
2021. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor miután a tudat alatti éned felülbírálta a tudatosat, hasonlóképpen visszamehetnél a társkeresőre és szóba állhatnál azokkal a pasikkal, akik előbb akarnak megdugni, mint feleségül venni.
2021. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak:

Őszinte leszek, tényleg nézegettem ma a szexualitás rovatot is, aztán megírtam ezt a kérdést, amit nem tudom miért nem sikerült bekategorizálnom, sőt fél óra elteltével jöttem rá hogy közzétennem se sikerült. Úgyhogy nincs mentségem, de tényleg nem ide szántam.


4-es válaszolónak:

Mindenkinek válaszoltam társkeresőn akik írtak nekem. Sőt az egyiknek mondtam, hogy találkozhatnánk, meg is írtam melyik napokon érek rá, de azóta se kaptam választ. Úgyhogy szóba állok velük, de nem egyszerű ismerkedni.

2021. máj. 6. 23:47
 6/10 anonim válasza:
54%
De még ha egymás alatt lenne a felnőtt és a szexualitás kategória...😀
2021. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Üsd a vasat serényen, sok normális fickó van... :)

F.

2021. máj. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én 39 vagyok, én sem találok, bár úgy nehéz is lennez hogy nem társkeresozom. Volt már valaki közületek "turarandin"? Én most abban gondolkodom.
2021. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irj rám! Én ismerkednék 😁
2021. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok mint te férfiban.
2021. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!