Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves lány letemre még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány letemre még nem csókolóztam. Nagyon el vagyok késve?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Hát, igen, eléggé. Sokan le fogják írni, hogy nem vagy elkésve, de azért nem sok fiú fogja tolerálni, hogy 0 tapasztalatod van ilyen téren.
2021. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát... Elsietni nem fogod, az biztos :)


Erre nincsen szabály, hogy mikor kell először csókolózni.


Miért nem csókolóztál eddig? Mi az oka?

2021. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon.


Miért vagy ilyen zárkózott? Szüleid is zárkózottak?

Eddig igényed nem volt erre, vagy szerettél volna kapcsolatot, csak nem jött össze? Voltál legalább viszonzatlanul szerelmes?

2021. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezt naponta ki kell írnod?
2021. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Hát el. 24 éves szültem az első gyerekem...
2021. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagy elkésve semmiben. Kinek mi köze van ehhez? Ki mondja meg hány éves korban kell X dolgot csinálni?
2021. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez nehéz kérdés. Az átlaghoz képest elkéstél, nem is kevés évvel, de ennek ellenére téged arra bíztatnálak, pozitívan állja a dologhoz, és ne úgy tekints rá, hogy "elkéstél". Majd csókolózol, ha lesz arra érdemes ember, közös szimpátival és vonzalommal. Ennyi. Meg szerintem nem feltétlen csak a csók itt a helyzet, mármint ha mondjuk 18 éves korodban lesmároltál volna valakit, és nem történik semmi több, akkor se vagy előrébb. Az a lényeg, hogy meg kell tapasztalni, milyen egy jó, szerelmes párkapcsolatban lenni.
2021. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

És ha 24 vagy? Legalább nem jössz össze mindenkivel csak azért, mert XY szerint elvárás, hogy már 15 évesen bújj ágyba mindenkivel.


Sosem késő.

2021. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Semmi baj ezzel,én szívesen megtanítalak.
2021. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
elkésni ez nem találkázó nem tudsz el késni
2021. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!