Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen érdemes kiírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen érdemes kiírni a magasságom, ha magas vagyok? Vagy ez nem jelent semmi extrát senkinél? Vagy létezhet olyan, hogy valakinél mégis pluszpont?

Figyelt kérdés
194 cm vagyok. Érdemes ezt beleírni a Tinder profilba? A lányoknál azt látom kb minden 3.-4.-nek ki van írva a saját magassága.

2021. máj. 11. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
én kifejezetten kerülöm az iylen magasságúakat, mert 160 cm vagyok és max 180 cmig kényelmes az ölelés. elleneben ha máshol pl. munka kapcsán megismernélek és a személyiségedbe szeretnék bele, nem zavarna a magasság különbség.
2021. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ird ki, igen. nalam mondjuk plusz pont lenne, mert en is magas vagyok es utalom olyanba belebotlani, hogy az elso randin derul ki, hogy a vallamig er a srac. de ahogy az elso is irta, valakinel meg inkabb negativ, nagyon alacsony lannyal problemas lehet a dolog. szerintem az lenne a korrekt, ha mindenki kiirna, mivel ez eloben is rogton latszik.
2021. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Már volt. Én is 192 vagyok, aztán soha nem hozott nekem semmi előnyt.


Amúgy kiírom mindig.

2021. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A magasabb nőknél, meg akik ezt preferálják biztos plusz pont, másnál meg nem. Azért érdemes kiírni, hogy ne lutri legyen.
2021. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nálam nem számítana plussz pontnak, de azért jó ha kiírod.

Egy okos nő valószínű nem ez alapján fog választani.

2021. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Hozza az előnyt, de nem biztos, hogy elég.
2021. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen kis butus nőknél ez még beválik, szóval kihasználhatod.
2021. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Írd ki. Én társkeresőről 2 sráccal randiztam, egyikük sem írta oda, de nem is volt téma, aztán jött a meglepődés, mert az első 190 felett volt, a második meg 160.
2021. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Mindenképp. És azért ne felejtsük el, hogy abból más méretre is lehet következtetni.
2021. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

9


Ne a nok lapjat olvasd draga, mert a magassagnak mas hosszusagbeli dolgokhoz rohadtul nincs koze

2021. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!