Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már alacsonyabb pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már alacsonyabb pasitok alacsony nőként ?

Figyelt kérdés

Én sem avgyok egy magas nő 167cm vagyok a pasi meg 160cm

Miben lesz ez zavaró?

Eddig pár randi volt megoldottam h nem vettem fel csak lapos cipőt vagy tornacipőt, de szotkam magasat is hordani.


Milyen gondokat okozhat ? Miben hátrány?


2021. máj. 14. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

"Milyen gondokat okozhat ? Miben hátrány?"


- Székre kell állnia, ha le kell vennie valamit egy magasabb helyről.

- Össze fognak súgni a hátatok mögött, megjegyzéseket tenni.

- Az ismerősök is forgatják majd a szemüket.

- Már csak kihívásból is olyan magas pasik is be fognak nálad próbálkozni akár a párod jelenlétében, akik álomkülsejűek és bugyinedvesítő pillantásuk és szövegük van. Ha a párod ezeket nem fogja tudni megfelelően lereagálni, akkor sokat csökken a szemedben és megnyitja az utat annak, hogy megcsald ezzel a férfivel.


Ha viszont el tudod fogadni őt és szerelmes tudsz belé lenni, akkor csak annyi, hogy székre kell állnia, ha el akar érni valamit egy magasabb polcon.


De a legtöbb ember túlságosan sokat foglalkozik a közvéleménnyel, ebből fakadóan önmagának is azt hazudja, hogy ő nem érzi magát biztonságban/kényelmetlenül érzi magát egy nála alacsonyabb férfi mellett, valójában meg a magas nők többségénél ez a beteg társadalmi megfelelési kényszer áll mögötte.


Észrevétlenül táplálja a média is az emberekbe, hogy a férfi magasabb, mint a nő, hogy már csak emiatt is furának vagy életidegennek fogja érezni a nő, ha a férfi alacsonyabb.

2021. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A megcsalás, flört nem ettől függ szerintem. Engem inkább az zavar , hogy bár átlagos súlyú vagyok nem molett, de így,hogy kisebb és vékonyabb is tőlem úgy érzem magam mellette mint egy dömper.
2021. máj. 14. 11:21
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Valóban nem, de az esetek többségében minél maszkulinabb egy férfi, annál kevesebb "konkurencia" fog bepróbálkozni.


Ha Berki Krisztánnal sétálsz kézenfogva, akkor még rád se mer nézni a Ryan Gosling se, mert a férfinek van egy "kettéb..szlak, ha stírölöd a csajomat" kisugárzása, így meg se kell szólalnia.


Ha viszont egy kis gizda valakivel, akkor oda fog menni ismerkedni és ha a férfi megszólal még el is üti valami humorosnak gondolt dumával, hogy "Ne haragudj, azt hittem, hogy az öcséd."


Sok ilyet láttam. És mennyi olyan volt, amikor ha fel nem is szedte a lányt, de annyit sikerült elérnie, hogy jól összevesztek a párjával, aki rosszul reagálta le a helyzetet.


Minél férfiatlanabb külsejű egy férfi, annál több ilyen külső támadás éri a kapcsolatot. Annál inkább mindenki be fog próbálkozni a lakásfelújító munkástól a pizzafutáron át a bolti eladóig vagy egy random jópofa külföldi.

2021. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Te egyáltalán nem vagy alacsony. A pasi viszont nagyon alacsony.
2021. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem muszáj, hogy probléma legyen ebből. Ha a férfi nem komplexusos emiatt, és egészséges önbizalommal rendelkezik, akkor valószínűleg téged sem fog zavarni. Ha mégis, akkor az a saját preferenciáid miatt lesz.

Az 1-es, 3-as válaszok nem a realitást tükrözik. A válaszadó talán egy zenés szórakozóhelyen dolgozik pultosként. A való életben nem fog minden bokorból eléd ugrani egy szexuális prédára vadászó, magasabb férfi, hogy bepróbálkozzon. A barátaid pedig simán elfogadják majd, hogy egy pár vagytok. Aki mégsem, azt nyugodtan ejtheted.

F/44 (178 cm)

2021. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Volt, pl imádtam nézni ahogy a pici kádban ül és szappanozza magát mint egy cuki hód :)

Nagyon szép szeme és kifejező tekintete volt, szenvedélyesen szeretet, lehetett vele sokat nevetni és viccelődni, nagyon szerettem.

2021. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Igényesebb nőknek biztos nem.
2021. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Neeem, 168 vagyok és különösebb nagy elvárásaim sose voltak a külső tekintetében, de az, hogy nálam magasabb legyen, fontos volt!

Azért ezt az 167-168cm-t nem nehéz megütni, a legtöbb fiú magasabb nálam.


Az exem 173 volt, hááát, magassarkú kilőve vagy csak minimális sarokkal vettem fel cipőt.


Most a férjem 183, szóval olyan cipőt húzok, amilyet akarok :$

2021. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az exem is alacsonyabb volt (na, ő egy tahó is mellette, sajnos), a párom is. :)


Én 169 cm vagyok, ő 165. 5 éve élünk együtt, abszolút semmi hátrányunk nem származik belőle (a jellemzően 99%-ban csak Mo-n kapott bunkó beszólásokat meg tudjuk a helyén kezelni)

Kedves, humoros, jófej, az ágyban is passzolunk, halálosan nem érdekel, hogy magasabb vagyok.

2021. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

167 cm nőknek mióta alacsony? Még kicsit több is a 164 cm-es magyar átlagnál. Én 150 cm vagyok felnőttként, na ez már nem átlagos méret.

A párod 160 cm-el valóban extrém kicsi férfiként, de hát csak megfogott valamivel így is, nem? Gondolj bele, valami megtetszett benne.

A környezeted reakciója nem számít. Te fogsz élni ezzel az emberrel. Ha nekik nem tetszik, tehetnek egy szívességet. Lefogadom amúgy, hogy a bátorságotokat irigyelnék, amiért nem féltek egy nem szokványos felállást bevállalni. Egyébként az első szerelmem nekem is ilyen 160-165 cm, anyukám rendszeresen tett is megjegyzéseket, hogy hát választhattam volna valaki olyat is, akinek nem női magassága van. Nagyon haragudtam rá ezek miatt, meg azért se értettem, mert elég képmutató is volt, az ő férjei is mind 170 alattiak voltak, apukám is...

Na mindegy. A lényeg, hogy még őt se engedtem ebbe beleszólni, nemhogy mások véleménye számítson. Te se hagyj ennek teret, ha egyszer ez a pasi az, akivel el tudsz képzelni kapcsolatot. Másban egyébként nem is gondolom, hogy hátrányt okozna a helyzet, 7 cm nem olyan, hogy ne lehetne tőle pl kényelmesen csókolózni. Max eleinte fura lesz, hogy neked kell lehajolni, nem ágaskodsz (főleg ha eddig magasakkal jártál).

2021. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!