Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy elvárás részemről, hogy a férfi szőrtelenítse legalább a hónalját, az intim területét, a mellkasát minimum trimmelje?

Figyelt kérdés
Miért vannak ennyi igénytelen pasival tele a társkeresők?

2021. máj. 17. 07:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem igénytelen, hanem férfias.

Én nőként sosem kérnék ilyet férfitól.

2021. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Férfias? A szőrös hónaljtól és faroktól? Ne már, inkább baromi igénytelen...
2021. máj. 17. 08:05
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Én nem várom el, ettől férfias.
2021. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

szerintem sem igenytelen, sot engem pl. a szortelen ferfi honaljtol raz a hideg. nyilvan meg lehet kerni a masikat, hogy az intim reszekkel kezdjen valamit, mert otal kozben zavaro, de ha nemleges valaszt ad, kenyszeriteni nem tudod.

ha neked ez ennyire fontos, kerdezz ra randi elott es ha szoros, akkor ne talalkozz vele.

2021. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%

Ezeket borotvaval lehetne csak megoldani amitol allandoan borostas lenne vagy csinálhatnà naponta plusz erősödne is a szőrzet.


Ha pár szál van pl a mellkasán az még megoldhato lenne csipesszel, de amugy nagyon nem szőrtelenitesre lettek teremtve. Teljesen màs szőrzetuk van mint a nőknek.

2021. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%
nekem épp a csupasz férfitest a gusztustalan.
2021. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%

A nők se szőrtelenítésre lettek teremtve, csak esetükben nagyobb a nyomás.


Szerintem egy alakuló kapcsolatban is ha már eljuttok az ágyig, fel lehet hozni a témát, hogy neked így jobban tetszene... Aztán vagy lesz valami, vagy nem.


Ha erős szőr nő a hónalján és izzadós, akkor nem rossz ötlet legalább hetente borotválni, sokkal könnyebb tisztán tartani.

Intim tájék nem kell hogy teljesen csupasz legyen, de azért ne 5+ centis dzsungel, ha szeretitek az orált.

Szőrös mellkas nekem se jön be, a szőrös háttól egyebesen kiráz a hideg. De lehet, idősebb nőként majd nekem is jobban bejön, egyelőre jobban szeretem a sima, puha bőrt.

De ezek az én preferenciáim. Nagyon az egyéni adottságoktól us függ, kinek milyen erős a szőre. Illetve hiába borotválja, ha utána szúrós lesz. Szóval vagy válogatsz ismerkedéskor az alapján, ami látható, vagy közelebbi kapcsolat, szex esetén felhozod neki, de ha ő már megszokta és úgy szereti, nem biztos, hogy hajlik rá. Mindenki másképp szereti hordani és a párján is. Szerintem érthető az elvárásod, de az is, ha valaki nem akar ennek megfelelni.

2021. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Ssnkit nem kérnék arra, hogy borotválja magát, utána nagyon erősen nő vissza, azt szeretem, ha gyantáztatja a hónalját és az intim részt, a mellkasát szakállnyíróval rövidre vágja. Szakáll, karon, lábon maradhat a szőr.
2021. máj. 17. 08:36
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én sem vagyok hajlandó gyantázni az intim tájékot, el tudom képzelni, egy férfi mit szólna ha megkérném, hogy akkor most gyantáztassa le a zacsiját.


De amúgy vannak olyan pasik, akiknek ez az alap. Aki eleve szőrösebb megjelenésű, és magától nem szeretne ezen változtatni, az a kedvedért sem fog (hosszú távon). Felesleges azon vitatkozni, hogy ez ki szerint igénytelenség és ki szerint férfias, olyan pasit keress, aki veled egy véleményen van. Lehet, hogy társkeresőkön kevesebben vannak, de biztos előfordulnak.


Mondjuk félek tőle, hogy ez egy 5-10 évvel ezelőtt volt inkább divat, hogy minden pasi csupaszította magát, ma már azért kezd visszatérni a természetes(ebb) szőrzet a férfiak körében. Elég csak megnézned a szakáll és hosszú haj térhódítását, gondolhatod, hogy aki a szakállát mellkasig megnöveszti, az a szerszáma körül sem fogja borotválni (gyantázni meg aztán pláne) a szőrt.

2021. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként sose "közelítenék" borotvával az intim részek felé, egyszer próbáltam ki és borzasztó volt. Állandóan viszketett, szúrt, ráadásul akaratlanul is lesz 1-2 kisebb seb, ami baromira nem kellemes ezeken a területeken.
2021. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!