Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolom, hogy kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom, hogy kevés vagyok a csajozáshoz, hogyha minden nő azt mondja, hogy jó képű vagyok? Mit csináljak? 31/F

Figyelt kérdés
De most sokszor lefotóztam magam és egyre jobban tetszek magamnak.

2021. máj. 18. 14:49
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

A csajozás nem abból áll, hogy valaki szépfiú s akkor ennyi, csókolom, szevasz, van egy nő :D

Vagy nem tudom, még sosem csajoztam de tényleg csak ennyi lenne? :D

2021. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elég jóképű. Vagy nem tudom?
2021. máj. 18. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
kisebbségi komplexus, önértékelési probléma.
2021. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne a nőkre hallgass, nem akarnak megbántani. Én is folyamatosan ezt hallottam, aztán sose volt senkim.


Photofeelerre tedd fel a képedet a Dating kategóriába, ott meglátod, hogy hányasra fogják értékelni.

2021. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mondjuk egy nőnek több igénye van párkapcsolat terén, mint az, hogy valaki jóképű?
2021. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem akarnak megbántani és azért mondják, hogy jó képű vagy?

Vagy a személyiséged nem jön be nekik?

2021. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én pl jóképű vagyok (és magas, és sportos), de kevés önbizalmam van, mert nagyon rossz gyerekkorom volt. A szüleim állandóan ölték egymást és ez mellett a szeretetüket sem tudták soha kimutatni. Így kevés lett az önbizalmam felnőttként. Ezen az sem segített, hogy egy ideig voltam amatőr modell (nekem fizettek, igen) és a visszajelzések alapján jól nézek ki, ez mellett az utóbbi pár évben nagyon elkezdtem a megjelenésemre, igényességemre is adni és azóta még jobb lett a visszajelzés.


De ezek a külső dolgok/visszajelzések nem töltik ki a bennem lévő űrt, attól még ugyanúgy ott van bennem a gyerekkorom lenyomata és emiatt nincs önbizalmam. Ezt a nők is megérzik sokszor nyilvánvalóan, ezért nehezen (vagy szinte sehogy) nem tudok kialakítani tartós kapcsolatot, mert szinte egy nőnek sem kellene önbizalomhiányos férfi. Persze sokkal kevésbé vonzó nőt még így is tudnék találni (mármint aki tényleg nem vonzó, nagyon túlsúlyos, stb), de annak pedig nem sok értelme lenne.

2021. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a pár kapcsolathoz tettem a kérdést, de én úgy értem hogy ismerkedésnél. Tehát nem merek odamenni és megszólítani, köszönni neki.

Biztos ők top10es, szuperpasit akarnak és nem vagyok nekik elég.

2021. máj. 18. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:

#7: "ezért nehezen (vagy szinte sehogy) nem tudok kialakítani tartós kapcsolatot, mert szinte egy nőnek sem kellene önbizalomhiányos férfi."


TARTÓS kapcsolatot... vagyis szexre jelentkeznek a nők. EZ!!! a jóképűség indikátora. Ha szexre kellesz a nőnek, akkor jó pasi vagy. Ha párkapcsolatra IS, akkor a személyiséged is rendben van.


Ha CSAK párkapcsolatra (hosszú járás meg "ismerjükmegegymást" után), akkor CSAK a személyiséged van rendben, de a nő nem vonzódik hozzád, csak elviseli veled a szexet és azt is igyekszik majd a jövőben leépíteni.

2021. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. A 7-es vagyok. Igen, ezt teljesen jól látod és egyetértek a leírásoddal.

Szexre találok mindig helyesebb csajt. Amikor nagyon őrült módon csajoztam, akkor egyszer 1,5 év alatt voltam 15 lánnyal, de ez még egyetemista koromban volt. Annak nem volt sok értelme (legalábbis a bennem lévő ürességet nem töltötte ki), úgyhogy azt már nem csinálom. Most visszafogottabban ismerkedek, évente 2-3 szexpartnerem van (nem csak egyéjszakás, próbálok vele azért legalább összejárni pár hétig-hónapig, ami néha sikerül, néha nem). Tavaly voltam egy itt tanuló koreai orvostanhallgató csajjal is például.

2021. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!