Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy én az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy én az életben soha nem tudok ismerkedni, vagy összejönni valakivel?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. Egyszerűbbnek mondanám magam, helyes egyáltalán nem vagyok, inkább átlagos. Van munkahelyem, (mindig is volt) van néhány szintén magányos farkas barátom. Akárhol próbálkozom, utcán, buszon, kajáldában vagy buliban vagy bárhol, mindig egytől egyig hol szépen hol csúnyán, de elküldenek. Zavar az egész mert más ismerősök már babát várnak, házasodnak, kapcsolatuk van évek óta, erre fel nekem még nem volt párkapcsolatom. Egyszerűbb lányokat vagy mondanám normális lányokat hogyan és hol lehet "megfogni" "megszerezni"?
2021. máj. 24. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Félénk vagy
2021. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az önbizalom, vagy nulla.
2021. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Itt általában ott bukik el a dolog ahogy nálad is lehetséges. Hogy átlagnak hiszed magad, pedig az alatt vagy. Talán ez miatt utasít el mindenki.
2021. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A ferfiassag skalan a ket szelsoseg a bator, tetteros, vagany, masik fele a visszahuzodo, tarsasagkerulo, maganyos. Maximum kinezetre lehetsz atlagos, ferfikent vastagon atlag alatti vagy, a legalso regioban. Marpedig a nok ezt keresik, nem a kinezetet.
2021. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, hidd el, minden férfi sok visszautasítást él át élete során. Főleg ha random helyeken szólítasz le lányokat, sajnos kevés az, aki vevő az ismerkedésre így. Társkereső oldalon, például Tinderen gondolkoztál már?
2021. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!