Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nő olyan férfit akar maga mellé akivel családot alapíthat? F24

Figyelt kérdés
Sokszor buktam már el ott lányoknál,hogy én egyáltalán nem akarok se családot se gyereket sem pedig összeköltözést.Egyszer megkaptam azt is amit a kérdésembe leírtam meg hasonlókat.Máskor meg olyan is volt,hogy egy lánytól megkérdeztem,hogy ha mondjuk 5-6 évig együtt jártunk volna és ő megkérdezi,hogy én akarok e családot amire nemmel válaszolok akkor szakítana e velem ott helybe.Sajnos igen volt a válasz.Tényleg ennyire akar minden lány családot alapítani vagy csak én nem értem itt a dolgokat?

2021. máj. 25. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem minden nő akar. De érdemes már ismerkedéskor tisztázni ezeket a dolgokat. Nem illik valaki idejét rabolni, akivel nem klappolnak az igényeitek.
2021. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretnék gyerekeket, de az, hogy össze se költözzünk soha, kicsit meredek lenne.
2021. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözést miért nem akarsz? Gyereket én se szeretnék, a párom és én vagyunk egy család. Amúgy sok nő nem akar gyereket, találhatsz ilyet, csak tisztázd, lehetőleg még az elején.
2021. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Szóljál előre, úgy nem lesz gond.

De, számolj azzal, hogy gyakran megesik, a nők egy ponton megváltoznak és mégis szeretnének gyereket. Akár még azok után is, hogy évekig hangoztatták, hogy soha nem szeretnének. Nem mondom, hogy mindegyik, de benne van a pakliban.

2021. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Gyereket sokan nem akarnak, de összeköltözés nélkül tini kategóriában van a helyed.

Na jó, van pár nő, aki bevállalja a látogatói kapcsolatot (igen, ez a neve), de inkább a 40-es korosztályban fogod megtalálni őket.

2021. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretnék, és az összes barátnőm is szintén. Pedig mind diplomás, több nyelven beszélő Nők vagyunk.
2021. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején kijelentettem, hogy nem szeretnék gyereket.

Ez volt a húszas éveim elején, most már viszont szeretnék.

Azok a nyavalyás ösztönök és hormonok...

Az összeköltözés pedig soha nem is volt kérdés.

Ki az aki úgy akarja leélni az életét, hogy egyedül lakik miközben párja van?

2021. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#3

Azért nem szeretnék összeköltözni mert megakarom tartani magamnak egy kis nyugis légkört ami van. Itt legalább csönd van és nem kéne folyton őt hallgatnom. A nem akarok összeköltözést dolog miatt már 1-2 alkalommal le is csesztek de ha én így akarom akkor ez lesz. Ha nem tetszik ez senkinek akkor maradok egyedül.

2021. máj. 26. 04:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor sanszos, hogy egyedül maradsz.
2021. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Huszonévesen mondjuk sokan járnak viszonylag hosszabb ideig összeköltözés nélkül, de ha azt se tudod elképzelni, hogy több évnyi komoly kapcsolat után együtt élj valakivel, úgy nehéz lesz.
2021. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!