Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasiként milyen társkeresőzni?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan sikerekkel kecsegtet / mentálisan annyira megterhelő, mint kiállni a Blahán kéregetni.


Átlagos: 180 magas, nem elhízott, diplomás normális fizetéssel, hobbikkal



2021. máj. 29. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

A Blahán többen élnek kéregetésből, mint gondolnád.


Ha társkeresőzni mentálisan megterhelő, akkor számodra a párkeresés még nem időszerű.

2021. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Sok ismerösöm társkeresön találta meg az 1-2 éves kapcsolatát. Tehát sokakbak sikerül, csak ugye ne egyböl nude pics meg faszos kép legyen a téma, ill. Ismerösöm mondta, ö annyi leírást adott, hogy komoly kapcsolatot keres, nem sexet.
2021. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

amit te atlagoskent jellemeztel azt szerintem a nok tobbsege siman jobbra huzna, ha emellet az arca sem kifejezetten csunya, hanem olyan atlagos-jokepu esvan humorerzeke.


el kene mar felejteni ezt, hogy a tinder csak a 190 centis, kigyurt milliomos bajgunaroknak kedvez. en is, meg egy csomo baratnom is ilyen ‘atlgos’ pasikkal randizunk onnan.

ha nincs sikered, nem atlagos vagy, hanem atlag alatti.

2021. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, csak a havi egy milliót kereső pasiknak van nője.
2021. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
4: Erről a hülyeségről van papírod is? Komolyan. Nettó 1 milla, meg f_szságok :D Apádnak van egy milla fizuja? Jaaah, mégis megszülettél.
2021. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

#6:

.. bar minek:D

2021. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Én pont ilyen vagyok amit leírtál. Ha van 1-2 jó képed, akkor lesz matched, a többi már csak rajtad áll, hogy megtudsz-e fogni valakit vagy sem.

Mondjuk én sose voltam jó ebben, de még nekem is volt sikerem.

2021. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Társkeresőn annak a pasinak van sikere, aki átlagon felüli kinézetű, és jó szövege van. Mindkettő tulajdonság szűkséges.


Akiknek csak az egyik vagy egy sincs meg, csak a szerencsében bízhat hogy ott talál valakit. Nem lehetetlen, de brutál nehéz a társkeresőkön lévő nőtöbblet miatt.

2021. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
*Hülye vagyok bocsi, férfitöbbletet akartam írni.
2021. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akarod elveszteni a maradék önbizalmadat, felejtsd el a társkeresőket. Olyan brutális verseny van minden nőért, hogy még a leggázabb nők is megengedhetik maguknak, hogy kizárólag a külsőre top pasikkal álljanak szóba. Átlagos külsővel egyszerűen levegőnek fognak nézni.
2021. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!