Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi időt szoktál adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt szoktál adni az érzelmek kialakulásának?

Figyelt kérdés
Ha 1 hónap ismerkedés után sem érzek még különösebb bizsergést szívtájékon amikor meglátom vagy beszélünk, érdemes még forszírozni a dolgot vagy inkább felejtős.
2021. máj. 29. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
3 honapot.
2021. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Szinten 3 honap minimum

Nem vagyok gyorsan szerelmes tipus

2021. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3 hónap is kevés ahhoz, hogy valódi érzelmek kialakuljanak bennem, viszont vonzalmat már az elején éreznem kell, különben semmi értelme erőltetni.
2021. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze, ha nem lenne vonzalom, már nem is randiznék vele, ez alap.
2021. máj. 29. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon könnyen jönnek az érzelmek és a kötődés, ezért általában találkozási gyakoriságtól függően 1-1,5 hónapot. Nem azt várom, hogy teljesen szerelembe essek ennyi idő alatt, hanem amit te is leírtál, hogy érezzek 'valamit'
2021. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
2-3 napot. Ha nincs szikra, dobom.
2021. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Én egy randit, vagy nagyon max. kettőt. Én vagy azt érzem az első randin, hogy igen, akarom ezt a férfit, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és tudom, hogy bele fogok szeretni (és kicsit bele is esek), vagy soha nem fog kialakulni semmi. De én szélsőségesen működöm abból a szempontból, hogy én csak olyan iránt tudok bármiféle vonzalmat érezni, akibe bele is tudok szeretni: nincs olyan, hogy mondjuk szexuálisan vonz, de emberileg nem annyira, vagy vonz valamennyire, de mégsem alakul ki érzelem mellé. És nagyon-nagyon kevés férfi tud megmozgatni: aki ezt egy alkalommal nem tudja elérni, az sosem fogja.

De neked kell tudnod, hogy te hogyan működsz, hogyan, milyen gyorsan alakulnak ki nálad érzelmek.

2021. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az első pillanatban fel lehet ismerni, ha valami készülőben van. nem azt mondom, hogy szerelmes akarok lenni azonnal, de eddig mindig éreztem, hogy ez a személy most valahogy más, itt valami történni fog. 30F
2021. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

max 1-1,5 hónap


26/F

2021. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!