Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal férfiak nem akarnak családot?

Figyelt kérdés
Vagy mi a feltétele, hogy ne zárkózzanak el a lehetősége elől?
2021. máj. 30. 12:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%

#20

Ne csak a legszebb nőkkel akarj randizni.

2021. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
21: Ha akarod mesélek. Nekem tetszettek nyilván, de objektíven nézve közel sem volt egyik sem "legszebb".
2021. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
51%

#22

Azért pattintott le mindenki, mert gond van veled. Vagy a külsőddel vagy a viselkedéseddel.

2021. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%
23: Önbizalmam nincsen, azt tudom. De hogyan legyen kicsattanó önbizalmam, ha eddig csak kosarat kaptam? Szóval tudom igen, velem van a baj, de ez van. Valószínű már "így maradtam".
2021. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnad hany olyan novel beszeltem, akik nem akarnak gyereket, nem hinned el. Ez nem nemtol fugg.
2021. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

Egy kérdésem van csak.


Szted ilyen nőkkel amilyenek manapság vannak..ki az isten akarna? Örülök ha azelőtt kitudom deriteni h mennyire sötét mielőtt még találkoznánk

2021. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
71%

26


En lassan mar nem. Nem az, hogy sotet. hanem 1 nap alatt kepes es kidobja az addigi ismerkedest, mert bejott a kepbe egy jobb pasi. Na meg a gyerekes elvek a "pasi dolga erdeklodni, neki kell mindig irnia nekem, szorakoztasson, cserebe en meg csak ugy letezem" dolgok akasztanak ki.

2021. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%
Az anyagi helyzetem elég nagy szerepet játszik ebben. A szüleim nem túl tehetősek, tehát ők nem fognak nekem lakást meg kocsit venni. Egyetemre jártam, 24 évesen kezdtem el dolgozni, de nem úgy alakult a karrierem, ahogy terveztem. Szerencsére sikerült egy jó munkahelyet kifogni, de a fizetésem kevés ahhoz hogy megéljek egyedül, emiatt 27 évesen még itthon lakom, ami nem túl imponáló a nőknek. Jelenleg gyűjtögetek, aztán meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok...saját lakásra nem fogja futni, 20-30 milliós hitelt meg nem akarok felvenni, szóval nem tudom mi lesz, valószínűleg albérletben fogok élni. Nincs kocsim se, ami szintén egy óriási mínusz a nők szemében. Emellett a személyiségem sem túl vonzó, a múltban ért sikertelenségek miatt elég magamba forduló (mondhatni depressziós) lettem, nincs semmi önbizalmam, nem járok el sehova, társaságban igyekszem a háttérben maradni. A következő egy évet azzal fogom tölteni, hogy keményen edzek (elég vékony vagyok, ezen akarok változtatni) és gyűjtögetem a pénzt. Talán még nem késtem el, hogy változtassak...
2021. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
47%
#27 ez még a kevésbé kellemetlen része a működésüknek, de már eleve kizáró ok igen
2021. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért kellett lepontozni. Szerintem teljesen korrektül leírtam, mi a probléma velem...azt sem hinném, hogy ne lenne jogos "kifogás" az összes felsorolt szempont.

#28 voltam

2021. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!