Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytatnád az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnád az ismerkedést vele, ha lekezelően és flegmán beszélt veled?

Figyelt kérdés

A facebook társkeresőn kezdtünk el beszélni, majd néhány nap múlva találkoztunk is.


A találkozás legelső pillanatától kezdbe eléggé flegmán beszélt, lekezelő és undok volt a viselkedése. Betudtam annak, hogy rossz napja lehetett, de kb. 30 perc után mondtam neki, hogy ebből a viselkedésből nem kérek, nem akarok igazodni a mindenkori hangulatához, nem vagyok rászorulva senkire sem, hogy mindent eltűrjek. Fizettem, és ott hagytam.


Erre néhány óra múlva az éjszaka közepén rám írt, de csak annyit, hogy "sajnálom, hogy ennyire rosszul kezdtem". Most azt várná, hogy reagáljak erre valamit? Te folytatnád az ismerkedést vele?


2021. máj. 31. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnám.
2021. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Én sem folytatnám. Ez egy első randi volt, ahol mindenki a legjobb formáját próbálja hozni. Képzelheted mekkora pöcs lehet. Next please!
2021. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Melyikőtök kicsoda?
2021. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én 22f, ő 22n. De nem hiszem, hogy a nemeknek és életkornak lenne kapcsolata a kérdéshez.


Csak egy megerősítésként tettem fel a kérdést, hogy nem én reagáltam túl, hanem más is hasonlóan tett volna a helyemben.

2021. máj. 31. 09:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva nem. Kapott egy nagy esèlyt, eleve, hogy ismerkedhettetek, valamiért ezt elb@ta, úgyhogy nem. Egy ilyen eseményre felkészülten kell menni.
2021. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Plusz nekem tényleg elment a kedvem tőle, nem akarok a hangulatához igazodni.
2021. máj. 31. 09:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba!
2021. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés elején mindenki igyekszik a legjobb formáját nyújtani. Ha már első találkozásnál flegma, lekezelő, nem akarom folytatni.
2021. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Mivel csak azért játszmázott h ne kelljen neked, illetve shitteszt az egész, hagyd a fenébe, keress felnőtt nőt, ne hülyegyerekkel játszmázz, jól is tetted h otthagytad.
2021. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha valaki konkretan flegma es lekezelo, az gaz. nehez osszekeverni azzal, hogy valakinek pl. szar napja van es rosszkedvu, faradt, nem annyira kommunikativ stb. de ha annyira nem tudott viselkedni, h otthagytad, akkor gondolom, tenyleg nagyon elviselhetetlen lehetett.
2021. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!