Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatba megengedhető ha a férfi 50000 Ft ért vesz cipőt? Nem kellene spórolnia a közös célokért?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 20:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Ha minimálbéres a srác, és nem FONTOS az a cipő, azaz pl.: nem munkavédelmi cucc a melóba, akkor sok.

Ha havi 500+ a fizuja, akkor nem.


De...honnan veszed, hogy veled tervez közös jövőt?

2021. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Feleségem rendszeresen vesz magának 50.000ért csizmát, cipőt, táskát... Ettől függetlenül nem mondom hogy szórja a pénzt. Inkább vegyen egy minőségi csizmát 50 ezerért mint egy vacakot ami csak egy telet bír ki. Azért ha 150-ért vagy 500 ezerért venne valamit, kiakadnék. De ez benne fel sem merül. Talán ez az 50 ezer a lélektani határ ami a mi alsó(?)-középosztálybeli fizetésünknek még belefér. (halkan megjegyzem ez egy éjszaka egy balatoni apartmanban, vagy ennyi ha egy nagyobb asztaltársaságnak fizeted a felest, szóval egy jó minőségű cipőért talán nem is olyan borzasztó ár)
2021. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavarna.

Járjunk szakadtan csak azért, hogy majd később flancoskodjunk?

Inkább éljünk boldogan, legyen meg amire szükségünk van. A lényeg, hogy együtt legyünk

2021. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha az egy jópár szezont kibíró és kényelmes lábbeli akkor nem sajnálnám tőle. Főleg a cipőn nem érdemes spórolni. Legyen minőségi, kényelmes és tartós. Akkor nem kell évenként újat venni és a lábad is hálás lesz.
2021. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
23%
Az, akinek 50ezer Ft egy jó cipőért sok, az gondolkozzon el az életén.
2021. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha dolgozik és nem minimálbért keres, akkor meg, ha nem dolgozik akkor nem.
2021. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Bocs hogy élek.

Nem gazdagok a szüleink.

Tudod ebbe az országba akár milyen meglepő nem csak gazdagok élnek!

2021. jún. 1. 21:16
 8/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%

Én azért azt látom, hogy akik drágállják az 50K-s csizmát, és verik itt magukat, hogy de xar itt minden, azért napi szinten 1000 Ft-ot valami irdatlan fölös vacakra elszórnak, de valóban. Az akárhogy számolom, 30K egy hónapra, és még nem is vettél a lábadra semmit...

Persze, tiszt. a kiv. és nagyon sajnálom, aki szerény életet kell éljen, kifejezetten :/

2021. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem is gondoltuk, hogy a szülők vesznek neki cipőt. Az én anyám még mindig a piacon vesz olcsó kínait, és örülök, hogy a saját keresetemből már magamnak vehetek jobb minőségű lábbeliket. Már 7 éve ugyanazokat hordom, nem kopnak el, kényelmesek, nem horzsolják fel a lábam. Nem lesz büdös lábszagom sem. Sokat kínlódtam mire megtaláltam a megfelelő márkákat, és mondjuk elkerültem a népszerű cipőboltok csapdáit (De***m*** pl. ugyanaz a kínai csak túl van árazva).
2021. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Elvből nem költenék ennyit cipőre.


Tőled függ, hogy neked ez bejön-e vagy sem.

2021. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!