Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy narcopata (nárcisztikus)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy narcopata (nárcisztikus) férfi akire az összes létező tünet stimmel, miért állítja az ex barátnőjére hogy az nárcisztikus amikror valójában a férfi az?! A nárcisztikus férfi nem is tudja magáról hogy ő "elmebeteg"?!

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 22:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Létezik olyan hogy valaki nem is sejti magáról hogy mentálisan beteg?
2021. jún. 2. 22:38
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
lehet mindkettő az
2021. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A narcopata nárcisztikus férfi, vagy 50x elmondta az ex barátnőjének hogy az a csaj nárcisztikus, amikor valójában a férfi nárcisztikus. Érti valaki ezt?
2021. jún. 2. 22:39
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Rajtad kívül mindenki érti.

A nárcisztikus személyiségzavar első számú tünete, hogy ő azt hiszi magáról, hogy ő tökéletes, és semmi baj nincs vele, ellenben a környezetében mindenki idióta, rossz, gonosz, életképtelen.


Ha egy ember önmagát narcisztikusnak képzeli, akkor egészen biztos, hogy nem az.


A bolond sem tudja magáról, hogy bolond... -.-

2021. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ő fel sem fogja hogy mentális beteg ... Értem.
2021. jún. 2. 22:58
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

A mentális betegek többségének nincs betegség tudata, sok esetben ezért is nincsenek kezelve. Teljesen normálisnak hiszik magukat.

Az ex barátnő meg a továbbiakban egy percig sem kéne, hogy gondoljon rá egyáltalán. Azért ex, hogy elfelejtse.

2021. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Van aki le ku**ázza az exet, vagy elhordja minden féle k*cs*gnek. Ha viharos a szakítás, akkor szokott lenni oda szúrogatás :D Most, hogy ő pont ezt mondogatja, az nem számít szerintem.
2021. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
A nárcisztikus a környezetében élőket gondolja nárcisztikusnak. Teljesen másképp jár az agyuk, mint a normál embereknek, ne lepődj meg rajta.
2021. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy írják. Mondok egy példát az én exemről.


Megcsalt, kiderült, persze még akkor is tagadta, amikor egyértelmű bizonyítékom volt, én félreértem, ők csak barátok, beképzelem stb. Tehát én vagyok a hülye.

Na beadtam a válást, megtudták ismerősök, és hát mondták, hogy ezzel is volt viszonya, azzal is kikezdett stb. Erre szinte azt mondta, hogy mindenki hazudik, ő a szent, ő sosem csinált semmit. És tudod az a baj, hogy ő ezt el is hiszi. Na ilyen egy nárcisztikus ember. És ő még nem a legbetegebb fajta. Inkább csak az erős önzés, meg a külsőségek a fontosak számára ebből lehet megállapítani nála.

2021. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az ex, vagy neked szidja az exet? Mondjuk mindegy is, akárhogy is van, ez is pont egy jellemzőjük. Ő tökéletes, vele semmi gond, mindig a másik a bolond, aki orvosra szorulna.


Az én exem is SZERINTEM nárcisztikus, szinte minden jellemző igaz rá. Szerencsére fizikailag nem bántalmazott, de lelkileg annál inkább. Manipulált, érzelmileg zsarolt, hazudott mint a vízfolyás. Akárhányszor szembesítettem a dolgaival, azt akarta bemagyarázni,hogy én vagyok a hülye.

Tény, rám is rámférne egy szakember, mert bennem meg borderline jellemzők vannak, bár a gyerekkorom után nem is csodálkozom ezen.


Én próbáltam segíteni az exemnek anno. Kértem, hogy menjünk orvoshoz. Ha kell, elkísérem és/vagy menjünk együtt. Megkaptam, hogy ő márpedig nem megy, mivel neki semmi baja, nem oda való.


Ja, csak függősége volt, lopkodott is, és úgy hazudott, hogy állítása szerint már néha ő is megijedt magától. De neki nem kell orvos, mert ő normális. Aha. Amerre jár, csak rombol. Egy őszinte kapcsolata sincs. De ha a közösségi oldalát megnézed, "tündököl", "boldog", "szerelmes", egy igazi jó ember, "irigylésre méltó élettel" és zsebeli be a sok felszínes kapcsolatából (kollégák, stb, akik nem ismerik az életét) a kedveléseket, lájkokat, kommenteket. Ez (is) élteti. Azt hiszi, ha mindenki más elhiszi, hogy ő milyen csodás és boldog, akkor tényleg úgy van. De nem, nincs így. Csak azt az embert, aki ezt tudja, inkább kivágta az életéből. (engem)

Ez ilyen. Ne foglalkozz vele.

2021. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!