Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a butaság, hogy "a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a butaság, hogy "a nők elférfiasodtak, a férfiak elnőiesedtek"? Csak én látom úgy, hogy ez légből kapott állítás?

Figyelt kérdés
Nem igazán látom, hogy a nők "elférfiasodva" bányásznak, tűzoltónak, tetőfedőnek, aszfaltozómunkásnak állnának tömegével, hogy randira hívnák a férfiakat, vagy hogy állnák a cechet az első randin.

2021. jún. 3. 13:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
38%

De, én is ezt látom. Nem munkavállalás, hanem a mindennapi élet tekintetében. A kiscsajok túl közvetlenek, kezdeményeznek, lerohanják a srácokat. Szabadosak, hangosak, káromkodnak. Nulla nőiesség.

A fiatal srácok meg szépen csendben hagyják ezt, lapulnak, mert nem sok választásuk maradt, ha nincs meghódítani való lány.

2021. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
75%
Én is hülyeségnek tartom. Sokan arra értik, hogy a férfiak is kikérik mutatni az érzelmeiket, elvégzik a házimunkat, a nők meg szeretnének normális karriert, nem csak dolgizgatni valahol és utána a háztartással foglalkozni. A középkori hagyományos nemi szerepek megváltozását értik alatta.
2021. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább úgy látom, hogy bőven van meghódítani való nő, csak nincs ki meghódítsa őket, mert csak elvètve találkozni klasszikus férfi értékekkel. Felvàltotta őket a lustaság, a nemtörődömség, a motiválatlanság, a felelősség nem vállalása, bármilyen elköteleződéstől való menekülés. Ilyen formán kénytelenek lettünk átvenni nőként a saját életünkben a férfi szerepet merő kényszerűségből.
2021. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
39%

A férfiak megszokták azt, hogy minek erőlködjenek, a nő úgyis megcsinál helyettük szinte mindent.

És már nem is akarnak férfiak lenni. De ettől meg nem férfiasak a nő szemében.

Példa: nő is, férfi is tegyük fel van mindkettőnek autója és jogsija. Rendben van hogy néha a nő vezet. De ha ezt mindig el is várja a partner, mert azt mondja, minek vezessek, ha a nőm is tud? És ki is használja a helyzetet a pasi, elnőiesedik a nő mellett. Az ilyen hol férfias a szemünkbe?

De más példát is mondhattam volna.

2021. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
67%
4! Mondjál más példát, mert akkor most "férfias" dolog az, hogy valakinek van jogsija és vezet? Vagy mi van? Az mitől férfias, még csak erő vagy határozottság sem kell hozzá a szervókormányok meg vezetést támogató rendszerek korában. Biciklizni is férfiasabb, ahhoz legalább erő meg edzettség meg kitartás kell, hogy letekerj mondjuk 30Km-t egy óra alatt. Az nem megy mindenkinek, autót vezetni meg csak az nem tud, aki nem akar.
2021. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
43%
24 éve vezetek nőként, szeretek is vezetni. De ha együtt megyünk, szeretem, ha a férjem vezet. Mert igen, az a férfi dolga nálam.
2021. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
36%
5:a roller is férfias szerinted az autóhoz képest, mert azt meg lábbal kell hajtani?
2021. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
60%
#4-6! Ezt én se értem, amit mondasz. Nem mindegy ki vezet ez nem a 60-as évek basszus.
2021. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
86%

Igazából a felső 20% tapasztalja azt, amit az 1-es válaszoló is írt, az alsó 80% csak szemtanúja a folyamatnak.


Emiatt ennek a 80%-nak a többsége inkább egy egyre csökkenő, amúgy is kisebbségi véleményt visszhangzik vissza, mert a "szarul de büszkén" divatosabb a társadalomban, mint az incelkedős önsajnálat.


A legtöbb férfi a két kezét összetenné azért, hogy a nő kezdeményezzen nála. Igen, a családalapításra vágyó férfiak ezeket a partiribiket nem feleségnek, családanyának képzelik el, de ezeknek a lányoknak a többsége sem ilyen szerepben képzeli el önmagát.


Ez a "nincs benne kihívás" jól hangzó bullshit szöveg, ami imponál a nők felé, meg menőnek tartja pár gyíkarc, hogy "Hű, az Ödön most jól megmondta a magáét, biztos sok csaja lehet, ha ennyire félvállról kezeli az nála kezdeményező nőket."


És bár sok nő szeretné azt hinni, hogy férfias tartás, de mikor egy férfi visszautasít egy nőt (nyilván nem vágósúlyú nőt izmos, sportos srác, meg nem is tetovált alternatív csajt ortodox zsidó vagy falusias gondolkodású srác), akkor ott legtöbbször nem férfias tartás van, hanem

- mikropénisz

- erektilis diszfunkció

- szorongás, hogy feláll-e

- 2 hete nem cserélt alsógatya

- anyámmal élek és egy gipszkartonfal a választóvonal.

- esetleg még demiszexualitás, de az férfiaknál nagyon ritka.

2021. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
41%
Nem a 60-as évek. Nekem mégis jobb érzés, ha a férfi vezet és nem mellettem ül. Előfordul persze, hogy én, de többnyire ő ha ketten vagy családdal megyünk.
2021. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!