Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állítólag kb. minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag kb. minden nő Tinderen 100-ból max. 2 férfit húz jobbra és általában ugyanazok a típusú férfiak (magas, jóképű és az átlagnál kicsit nagyobb darab) kellenek nekik. Van értelme beregisztrálni olyannak, aki nem ilyen külsejű?

Figyelt kérdés
Nem kósza dugásért és játszmázásért mennék fel az alkalmazásra, hanem barátnőt találni.
2021. jún. 5. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Én kipróbáltam anno, olyan pár száz jobbra húzott nő után untam meg, 0 matchem volt.


RÁjöttem hogy rám bizony nem igazán van kereslet.

2021. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Felesleges. Ha nem vagy magas (minimum 180cm), akkor eleve esélytelen vagy.
2021. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Nincs értelme. Ha nem tartozol a legjobban kinéző 1-2%-ba, szökőévente egyszer lesz matched.
2021. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Én 188 cm magas vagyok, alkatilag jó, de fejre/arcra baromira nem vagyok jóképű , egyszerűen esélytelen.


Több mint 1 évig voltam fent 1 match-em volt, de szerintem ott is véletlenül húzott a csaj jobbra mert válasz nem jött.

2021. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Akkor jól meg is beszéltük ezt a Tinder dolgot:)
2021. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Mivel indokolt ez a sok lepontozás?
2021. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Ja hát nem a női pontozóbrigád ízlése szerinti válaszok, ezért tartalomtól függetlenül le vannak pontozva.

Nem kell foglalkozni vele, teljesen irreleváns hogy itt a keménymag miként pontoz le

Az számít hogy igazad van-e vagy sem

2021. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Arra, hogy hülyeség, amit írnak. Ha nem vagy magas, esélytelen? Csomó magas pasinak nincs nője mert nem helyes vagy félénk vagy más baj van vele, és csomó alacsonynak van, mert amúgy jó személyiségű, helyes.

Én nem használom a tindert, de körülöttem nem azt látom, hogy a férfiak 1-2 %-a lenne csak kapcsolatban vagy hogy a kapcsolatban lévők annyira kiváló külsejűek lennének.

Csak hát könnyebb összeesküvés elméleteket gyártani, mint magatokon dolgozni és a szinteteken ismerkedni. (Nem, nem kötelező leadni, de akkor ne csodálkozzatok)

2021. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Milyen vagy? Milyen típusú nő lenne a cél ?


Tegyük fel egy modern, diplomás, vékony vagy sportos nőt szeretnél?


Úgy ilyen tulajdonságokkal kell rendelkezned! Vagy nem

Is érdemes probàlkoznod:


1, diploma

2, jó anyagi háttér

3, autó /lakás

4, magasság

5, sportosság

2021. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Én általában minden 20.-25.et húztam annó jobbra. Igyis sok machem volt, de soha nem találkoztam onnan senkivel, mert nem érdekelt egyik se annyira.
2021. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!