Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tapasztalaitok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalaitok vannak a facebook féle társkeresővel?

Figyelt kérdés
Jöhet minden, hideg-meleg, saját történetek, akár javaslatokmás társkeresőkre

2021. jún. 5. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk én hamar töröltem magam róla, de még annyi kedvelés sem lett ott nekem mint a Tinderen. Ezek egónövelők csak a csajok nagy részének, pasiknak meg önbizalomcsökkentők.

Bár egy haverom már 2 csajjal tudott találkozni a FB társkeresője által, tehát van, akinek bejön.

2021. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Bíztam benne, mert ez nem fizetős, hátha kevésbé manipulatív.


Eleinte (amikor megnyitották Mo-on és a kövi két hónapban) jöttek az egyezések, 2-3 lánnyal tudtam onnan randizni is. Közülük kettő biztosan tindereztem is, szóval csak a szerencse hol bukkant fel nekik.

Az utóbbi időben kb nullára csökkent itt is a matchek száma (profilom változatlan). Budapesten is nagyon kevés felhasználó lehet, napi kb 20 új, vagy legalábbis ennyit dob fel naponta.


Felhasználók: talán átlagosan a felhozatal, a Tinderen nagyon nagyon szép lányok voltak átlagban, itt azért jobban az az összetétel mint random az utcán.


Summa: átlag pasiként (180 cm, vékony, diplomás, hobbikkal) nem nagyon rúgsz labdába még jó képekkel sem.

2021. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

a felhozatal nagyjabol olyasmi, mint a tinderen, szoval sok selejtes, semmilyen ferfi, de akadnak azert normalisak is, csak sokat kell valogatni.


ami jo benne, hogy lehet csomo mindenre szurni. en pl. ramszurtem arra, hogy ne dohanyozzon, ne legyen gyereke es legyen legalabb 180 centi magas.


az elso heten talalkoztam is rogton egy kedves sraccal, sokat dumaltunk elotte, de eloben nem volt meg az osszhang, szoval nem lett belole semmi.


aztan par het mulva talalkoztam meg egy sraccal, vele azota is randizgatunk, igazabol o meg felul is mulja az elvarasaimat, de nem tul komoly a dolog, mert kicsit fiatal hozzam.

2021. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom, nekem jobban bejott mint a tinder pl.

Oylan matcheim vannak hogy az nem igaz :D


Néha belefutok egyszavas csajokba de azokat hamar offolom.


28F

2021. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Társkereső oldalak lényege. Nők részére egónövelő a férfiak részére meg önbizalom csökkentő!
2021. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
#3 még jó hogy a nők amúgy nem selejtesek, és még véletlenül sem full kamu a 90%-uk a "most itt síelek, most a tengerparton nyaralok, most a konditeremben vagyok, most egy sima fotó amit lőttem magamról de nincs rajta 100 filter de tényleg" képeikkel :) Én sokkal inkább az átlag nőkre lennék vevő, de azokból olyan kevés van... A férfiak meg ebből a szempontból őszintébbek, azt kapod amit látsz kb. Ez a gond? LOL
2021. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tinderen szebb lányok voltak.

FB-n nagyon durván rosszabb volt a felhozatal...

2021. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A neten csak selejtes csajok vannak, igy nem erdekel.
2021. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Mit értesz ez alatt? Mi az hogy selejtes csaj?

2021. jún. 13. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

7. válaszoló a tinderen lehet szép lányok vannak de el kell gondolkozni hogy azokból mennyi a valós meg az olyan akikkel tényleg lehet ismerkedni és nem csak instagram reklámozásra meg egó növelésre használja a tindert hanem komolyan akar onnan ismerkedni és hosszú kapcsolatot kialakítani.

Másik meg a facebook társkereső. Az olyan hogy ott valóban kevésbé szép lányok is vannak de mivel hogy facebook társkereső és facebookon legalább is valódi profiloknak kell lenni így talán a társkeresőjén is több a valós profil és kevesebb a kamu. El kell gondolkozni hogy ha valahol sok szép lány van 1 helyen akkor azok valódiak-e és vagy nem és hogy komoly szándékaik vannak-e vagy nem.

2021. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!