Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a foglalt férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a foglalt férfiakat találom vonzónak igazán?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, nem hiszem, hogy a tiltott gyümölcs miatt (soha nem vetemednék rá, hogy kikezdjek bármelyikükkel is). Egyszerűen (számomra) kellemesebb a közelükben lenni, jobb beszélgetni velük.


Egyáltalán nem mondanám, hogy jobban néznének ki szingli társaiknál, csak valahogy - ez ilyen elcsépelt -, de teljesen más a kisugárzásuk. Nyugodtabbak talán? Jobban önazonosak, kevésbé görcsösek? Vagy szimplán annyi, hogy lesz*rnak, és semmi hátsó szándékuk nincs, amikor együtt vagyunk? Mind baráti társaságban, mind munkahelyen. Akár teljesen idegeneknél is - szinte azonnal lejön tudat alatt, hogy ki az, akit várnak otthon.


Vajon miért van ez, más is van ezzel így?



#foglalt férfiak
2021. jún. 7. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
A foglalt férfiak többsége egy része gondolom, férfiprostituálthoz jár. Ők a vonzóak?
2021. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocsi, nagyon nehezen tudom követni a gondolatmeneted.
2021. jún. 7. 11:47
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

foglaltaknak jóval több önbizalmuk van, határozottabb a megjelenésük

ez tetszik neked

2021. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus tud neked segíteni.


Itt szerintem a "másét akarom" dolog van, nem pedig XY jellemrajz a férfiban.

2021. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Pont azert vannak kapcsolatban, mert te is ilyen ferfit keresel, amivel ok rendelkeznek. Mivel az emberek tobbsegeben kapcsolatpartiak, ezert akinek megvannak az alapjai hozza az kapcsolatban is lesz. Olyanok kozt kell keresgelned, akik eppen ket kapcsolat kozott vannak.
2021. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon kicsi a minta, ezért lehet még az is, hogy ők egyszerűen csak mind ilyenek... ha kapcsolatban vannak, ha nem.
2021. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Azért remélem nem vagyok ilyen beteges szutyok😂😂

Jobban tetszik az a verzió, hogy csak szűk keresztmetszetet látok.

2021. jún. 7. 12:08
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi, hogy mivel ők már párkapcsolatban vannak kényelmesebben érzed magad mellettük, mivel nem érzed azt hogy rád akar nyomulni vagy ilyesmi. Míg gondolom a szingliknél ott motoszkál benned hogy ez is csak meg akar dugni.
2021. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

"Azért remélem nem vagyok ilyen beteges szutyok"



Szépen fogalmazol. Akkor már tudjuk, miért nincs barátod, és miért kell másé.


6-osnál a pont. Sok normális ember van. De a kérdezőnek mindig a másé kell.

2021. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Mert tudat alatt nem akarsz (hosszútávú) kapcsolatot, ezért olyanok tetszenek meg, akikkel ez valamilyen okból nem lehetséges.
2021. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!