Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti/csúnyább nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti/csúnyább nők, nálatok azért szoktak próbálkozni néha a férfiak?

Figyelt kérdés
Vagy van még olyan, aki után munkások se kiabáltak soha az életben? :D (félreértés ne essék, nem mintha erre vágynék)
2021. jún. 7. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

szoktak. Mondjuk vagyok annyira jó nő, hogy legalább az építkezéstől utánam kiabáljanak a munkások.

🤣

2021. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
A női hiúság. Egy darabig azért bosszankodnak, hogy miért kiabálnak utánuk. Néhány év múlva meg azért, hogy miért nem.
2021. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem volt ilyen még velem, békénhagynak a munkások is.

Egy férfi próbálkozott nálam életemben komolyan, vele össze is jöttem - ez 4 éve volt, azóta megint nincs semmi.

2021. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Bocsánat, hármas voltam, eszembe jutott hogy ez nem igaz, még ketten próbalkoztak, csak nem jöttem velük össze:

- egy feketefogú csöves

- egy pali akinek a szövege halálra rémített, mert úgy interpretáltam, hogy simán ártana nekem vagy megszállot

2021. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem.Szinte soha.

Egyszer jött oda hozzám egy borzasztó igénytelen pasi a buszmegállóban,akitől kb megijedtem.Egyszer meg az utcán kiabált egy idióta,hogy "megb*ználak", a haverja meg megjegyezte,ne mondd neki,mert elhiszi.Komolyan nagyobb átok nincs egy nőnek,mint a csúnyaság.

2021. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak.

1 pasi volt aki udvarolt, összejöttem vele anno.

Munkások max akkor kiabálnak vagy fütyülnek utánam, ha csak hátulról látnak.

Az alakom elfogadható, de a fejem...

2021. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szoktak. Nem volt soha mint más lányoknál, nőknél, hogy lehet válogatni, meg úgy kell őket elhajtani, de azért időről-időre mindig volt valaki. Akár egyedülálló voltam, akár kapcsolatban.
2021. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktak. Összesen 3 próbálkozott, de azok a srácok maguk is elég szerencsétlenek voltak és látszott rajtuk, hogy azért nálam próbálkozik, mert hátha itt alacsony a léc (külső alapján). Ahogy az előttem szóló is mondta. Nőként lehetsz akármilyen elviselhetetlen, de ha csúnya vagy, akkor a legrosszabbak az esélyeid.
2021. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Néha. Ultragáz alakok. Pszichés betegek vagy idős, szenvedélybeteg, ápolatlan, analfabéta, esetleg ezek mellé pluszban roma is alakok.

Egyetértek az előző hozzászólókkal: egy nő számára nincs nagyobb hátrány a csúfságnál. Az élet minden területén kap(hat)sz érte, de amit a párkapcsolat-szexualitás terén kell elviselned, az a legfájóbb.

2021. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Szoktak, de általában a legalja - koszos csöves, láthatóan beszívott / bedrogozott, nagyapám korú, lepukkant arab / roma / nagyon igénytelen fehér, elmebeteg, vagy ezeknek a kombinációi... ja meg olyan, aki elvinne a bokorba dugni, aztán otthagyna.
2021. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!