Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül vagy olyannal, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagy olyannal, akit nem szeretek?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik? Tudom, hogy türelem és majd jön az igazi meg hasonlók. De mi van ha nem?! Körülöttem mindenki párkapcsolatban van, és én is vágyom rá. Randizgattam, de egyik srác se volt olyan, akibe szerelmes tudnék lenni. Próbáljam meg eggyel közülük, aztán majd az idő eldönti, vagy maradjak - az is lehet, hogy örökre - egyedül? Légyszi ne gyertek azzal, hogy szegény srác, ő sem biztos, hogy szerelemből lenne velem.
2021. jún. 10. 00:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
szegény srác
2021. jún. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Poor dude. Inkább legyél egyedül. Szegény tagot ne kínozd ezzel.
2021. jún. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A válasz a szegény srác szemszögéből kerülhet csak megválaszolásra.
2021. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
SZEGENY SRAC
2021. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg egyedül boldog lenni, és akkor egyszer csak lesz értelmes párkapcsolatod is.

Amíg egyedül is boldogtalan vagy, addig nem léphetsz a következő szintre.

2021. jún. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Na te tipikusan az a nő vagy aki abba lesz szerelmes aki leszarja, akinek nem kellesz.
2021. jún. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát pedig: szegény srác.
2021. jún. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ahogy a többiek is mondták: Első körben egyedül találd meg a boldogulásod - egyelőre. Ha nagyon görcsösen akarsz valakit "csak hogy legyen", azt bárki megérzi - férfiak/nők egyaránt. Tapasztalatból beszélek. Amikor NAGYON akartam valakit, valahogy nem tudtam önmagamat adni. Ezáltal "csetlettem-botlottam", és valahogy nem volt hozzám kedve senkinek. Amikor már nem érdekelt az egész, akkor lett valakim.
2021. jún. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
És rögtön mutogat rá, mint egy dedós, hogy dehátőseszerelemből. Ne legyünk már ennyire nyomorultak.
2021. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek. Valahogy én sem értem a dilemmádat, mert ha ebből a többi ismerősöd előtt versenyt akarsz csinálni, akkor a tókiói olimpia a te helyed. Nekem is volt, hogy évekig nem volt senkim, de akármilyen társaságba mentem, mindig mindenkinek volt vagy párja vagy felesége, ráadásul a legjobb barátom állandóan a szexuális sztorijaival jött, szinte minden napos volt, mert ő csajozógép volt, de én mégsem éreztem úgy, hogy emiatt kelljen nekem egy olyan lány, akit nem is szeretek valójában, ennek nincs értelme. Először is neked kell megismerni magad és felmérni, hogy mit akarsz, mert jelenleg erről fogalmad sincs, így párod sem lesz. Azt, hogy valamelyik randis partnered sem biztos, hogy szerelemből lenne veled, az a te véleményed, helyette ne hozz ilyen döntéseket. Vannak amúgy olyan embertípusok, akik nem tudnak rögtön szerelembe esni, csak később, amikor már jobban alkalmazkodnak egymáshoz, de attól még kezdetben is kell legyen valami vonzalom.
2021. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!