Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak lányok is akik évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok is akik évekig egyedül vannak?

Figyelt kérdés
Olyan rossz hogy évek óta nem találok párt. Meg még úgy igazi kapcsolatom nem is nagyon volt.
2021. jún. 12. 14:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2021. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
99%
Vannak, de ettől neked nem lesz párod.
2021. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ne így állj hozzá. Az első kapcsolatom 23 évesen volt, előtte szomorú voltam, hogy nincs kapcsolatom. Aztán a kapcsolat után hálás voltam, hogy szingli vagyok :D Mindkét állapotnak megvan a jó és rossz oldala. Persze a magány néha elviselhetetlen, de nem egy kapcsolat adja a boldogságot, azt először magunkban kell megtalálni.
2021. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Azzal biztos jobb lesz, hogy itt sírsz naponta 3x, igaz?
2021. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20%
Hugom ilyen karrierista vagy mi volt ,több évig egyedülállóként élte a vidékről (megyeszékhely) Pestre költözöttek életét.
2021. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok szóval vannak
2021. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Én is ilyen vagyok és az ismeretségi körömben is van ilyen.
2021. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!!! Arra gondoltál,akik nem kellenek senkinek??

Akiknek nem jó senki? (Jó nők 5+éve netes társkeresőn)

Akik tudatosan nem akarnak kapcsolatot(max szexet).

2021. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szűkebben vett ismeretségi körömben van 3 ilyen nő is. Igaz kettőről azt a pletykálják a "vicces elemek", hogy ők együtt vannak, de ezt lelehet tudni kőbunkó poénkodásnak.


A harmadik ilyen személy pedig nem is keres egyáltalán, mert teljes mértékben aszexuális és az emberi kapcsolatok sem érdeklik. De van lassan 6 cicája, nagyon aranyos macsekok, és van az a világ ahol ez képes kiváltani az emberi kapcsolatokat. Csak nem mindenki egyforma.

2021. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!