Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz megfelelő párt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve mert nincs a környezetemben hozzám illő lány, meg úgy igazán eddig nem is találkoztam ilyen lánnyal. Most 23 vagyok és gáznak érzem már, főleg hogy mások 6 évvel fiatalabbak és előrébb tartanak mint én.

Mennyire ritka az ha egy 23 éves fiúnak vagy lánynak nem volt kapcsolata?

Nem tartom magam rondának, inkább csak nincs szerencsém, meg nem vagyok nyitott természetű.


2021. jún. 13. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
hova valosi vagy? 19/l
2021. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen stresszelni. Párom 25 évesen ismerte meg az első barátnőjét, pedig társasági életet élt
2021. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!