Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek van nagyobb esélye, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van nagyobb esélye, egy hajléktalan Pumped Gabonak vagy egy milliárdos Mészáros Lőrincnek?

Figyelt kérdés

Ha együttlétek ár/érték arányában számoljuk. Vagyis ha nem is mindig ugyanazzal a lánnyal, de a lány őszinte vágyból, szerelemből adja a pénzét.


Ezt összevetve azzal, hogy ha a KÜLSŐD/életkorod miatt ez nem járható út sem egy, sem több különböző nő esetében sem, akkor mennyire egyszerű adott mennyiségű pénzt megkeresned.



2021. jún. 16. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Hajléktalan Mészáros Lőrincnek.
2021. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Gabó a diszkó hőse lesz. Nem kell neki pénz, simán meghívatja magát a buliba, fesztiválra, akárhova. Legrosszabb esetben megdugatja magát pénzért, hiszen biszex. Aztán bent meg akármilyen csajt megszerez egy éjszakára. Viszont hosszú távon senki ek nem fog kelleni ő, de hát neki se, hiszen millió csajt megdughat, és még közben őt is dughatják.


Lölőn jót mosolyognak az ilyen bulikon, kiröhögik. Persze az ingyenpiát elfogadják, de aztán pattintás lesz a vége. Puncs.hu-n viszont akármennyi krvát vehet magának hosszú távra.

2021. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

A lány miért adná a pénzét? Nagyon-nagyon messziről indulsz, és ez sokszor nem pénz kérdés!

Mind a két embernek megvan a maga vonzás körzete, de azért beláthatod, hogy tudás, intelligencia, anyagiak tekintetében köszönő viszonyban sincsenek.

2021. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Lehet én vagyok a fáradt, de nem értem a kérdést és azt se, hogy miért csak ebből a háromból lehet választani hisz rusnya mind.
2021. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"Kinek van nagyobb esélye"

Mire? Házasságra?

2021. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom másnál kinek van esélye nálam tuti fix egyiknek se mert egyik undoritóbb mint a másik
2021. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
LLL
2021. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem biszex. Faszveres az meleg videoba megy, de attol meg olyan nore gondol, akire akar.
2021. jún. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Nálam egyiknek sem, mert én intelligenciára és jellemre bukok. Ezeknek egyik sincs.
2021. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Más a kategória, hiszen láthatod. Lölőnek jön a Várkonyi Andi, a Gabónak meg az aktuális VV r*banc. Mindenki megtalálja a magáét, csak te nem. Így jártál.
2021. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!