Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfiként hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként hol tudnék megismerkedni nővel?

Figyelt kérdés

Komoly a természetem. Szókimondó vagyok.

Szeretek masszírozni, nem kevés dicséretet kaptam már érte a rokonságomból, állítólag arany kezeim vannak.:) Szívesen segítenék a főzésben. Ha a társam partner lenne sportolásban és érdekli például a futás, akkor naponta csinálhatnánk együtt legalább 1 órát megállás nélkül, hogy minél jobban fáradjunk el, mire hazaérünk. Városi lakásban élhetnénk együtt, egyenlőre nem szeretnék gyereket, a későbbiek folyamán elképzelhetőnek tartom.


Egy vidám, mosolygós nőre vágynék, aki fel tud vidítani.

Aki szereti kényeztetni a párját szavakkal, érintésekkel.

Aki szívesen lépkedne a hátamon , a gerincem vonala mellett.


2021. jún. 17. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Társkeresőn.
2021. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Tinderezz, én ott találtam meg a férjem:)
2021. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tinderezz, én is ott találtam meg a második válaszoló férjét:)
2021. jún. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. XDDD
2021. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 évesen ha van lakásod és nagyjából jól nézel ki akkor bárhol.
2021. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!