Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az irreleváns nővédelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az irreleváns nővédelem? Ha azt szeretném, hogy feküdjön a szép nő az ágyamba, akkor jönnek a kifogások, miszerint hogy várhatnám el azt, hogy miattam mondjon le a kényelmes életéről stb? Ki kérte, mi köze van a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Millió szép nő van. Ebből 99 százalékának kilátásban sincs, hogy beteheti egy gazdag férfihez a lábát, ami miatt engem(átlagfizetésű embert) tekintve rossz döntést hozhatna, vagy akivel összefüggésben egyáltalán választani kellene. Nagyon sok szép nő van egyedül. Amíg nem tudják betenni a lábukat gazdag férfi otthonába, kényelmes házba stb, addig miért nem elég nekik egy olyan kapcsolat, ami nem a pénzről szól, hanem a kölcsönös szeretetről?


Ez elképesztő amúgy. Totálisan látszik, hogy inkább vannak egyedül, ha nincs pénzes férfi, mert azzal már túl nagy örömet okoznának valakinek ha feltételek és igények nélkül testet adnának. Ha már valakivel lefekszenek, akkor legyen benne érdek, ha az nincs, akkor inkább vannak egyedül.


2021. jún. 18. 10:27
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/180 anonim ***** válasza:
100%

73

Igen, én inkább egy jól kereső férfivel kezdtem, mert a születendő gyerek szempontjából ez is fontos. Persze onmagaban a pénz mit sem érne, ha olyan lenne a személyisege mint neked! Egyebként, a szép Nnő nincs ingyen. Fodrasz, pedikur, manikur, fittnes, egeszseges etelek, megfelelo testapolo szerek, vitaminok. Meg tudod ezt fizetni?

2021. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/180 A kérdező kommentje:
És amelyik nő nem akar gyereket szülni még? Az miért nem adja magát azért, hogy jól érezhessük magunkat együtt? Ja, hogy csak ami a gatyában van az nem elég?! Te mit tudsz adni a testeden kívül egy kapcsolatba csillagom? Csak élősködni tudsz ugye? Egyébként áruljátok már el ti nők, havonta mennyivel kell fizetni az igényeiteket?
2021. jún. 18. 16:16
 83/180 anonim ***** válasza:
100%
Ez troll!
2021. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/180 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan érezném jól magamat egy olyan emberrel, aki lenézni a nememet, elvárja a szexet és gyűlölködve beszél mindenkiről? Örök ünneprontó típus.


Nem, nem elég, hogy farkad van, az történetesen minden férfinak van, de egy nő is beszerezhet felcsatolhatós dildót. Most ettől kéne elájulni? Még csak nem is azt írod, hogy jó vagy az ágyban, hanem, hogy van farkad. Hű, de ügyes vagy!

2021. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/180 anonim ***** válasza:
100%

#82

"És amelyik nő nem akar gyereket szülni még? Az miért nem adja magát azért, hogy jól érezhessük magunkat együtt?"

Mert olyanra nem fecsérlem sem a szexualis vagyaimat, sem az időmet, akivel tuti nem lesz komoly, mivel egy csődtömeg

2021. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/180 A kérdező kommentje:

84: Jó vagyok az ágyban. Eddig csak pozitívumot kaptam nőtöl.


85: Te több vagy egy csődtömegnél? Mennyit keresel?

2021. jún. 18. 16:25
 87/180 anonim ***** válasza:
100%

#86

Ezek szerint feküdtél már le nővel. Akkor hol itt a probléma?

2021. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/180 anonim ***** válasza:
79%
Netto 450 korul. Nőtöl ez egy teljesen átlagos fizetes...
2021. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/180 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es nő vagyok. Tőlem nem ezt várják a férfiak! Hanem az otthont, a melegséget, a kedvesseget!
2021. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/180 anonim ***** válasza:
100%
82# miért, te mit adsz az alsógatyádon kívül? Undorító vagy.
2021. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!