Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hagyja el miattam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja el miattam?

Figyelt kérdés
Adott egy házas nő, a férjével 17 éve vannak együtt. Időnként lefekszünk, de nem hagyja el. Mindig az a magyarázat, hogy csak a szex lett köztük ritka és unalmas, emiatt nem fog váltani, mert jól megvannak a férjével a szexet leszámítva. Most ilyen tényleg létezik vagy más lehet a háttérben?

2021. jún. 19. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem szerelmes beléd, de ha az lenne, akkor se biztos, hogy elhagyná. Lehet, hogy szerelmes, de azt hiszi, te úgyis dobnád egy idő után. Ezer oka lehet. Szereti a férjét emberként, sok mindent megéltek együtt és legfőképp a gyerekek, az anyagi kényelem. Nyilván nem 20 éves már, amikor csak nyerhet egy kapcsolattal, hanem fel kéne áldozni érte anyagiakat, mindent. Sok férfi ugyanezért nem válik.
2021. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Van a mosogatószivacs. Ha mosogatsz, hasznàlod, amúgy hagyod penészedni a mosogató szélén.


No, te vagy az ő mosogatószivacsa.

2021. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Elálmosodtam.
2021. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne létezhetne? A férjével jól kijön, csak a szex unalmas. A szexet veled is neg fogja unni, miért választaná téged! Lehet, közelébe sem vagy a férjének egyéb dolgokban.

Nem értem a problémád, előre közölte, csak szexet akar

2021. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg hülye lenne elhagyni a férjét, mert időnként lefekszetek. Az a kevésnel is kevesebb egy kapcsolathoz
2021. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem, hogy a nők érzelmi alapon fekszenek le másokkal.
2021. jún. 20. 14:30
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
XDDD
2021. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

#6: EZt meg honnan szedted? Ez nagyon nem igaz.

EZ csak a szokásos kettősmércéből jön. Azuért mondjá egyesek, hogy a nőtől elvárják a hűséget, míg maguktól nem. Indoklás: nekem semmit nem jelent, de egy nő csak érzelemből dug.

Nos. Nagyon nincs igazuk.

2021. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
17+25=42 Te lehetsz 20-25 éves, a naivitásodat nézve! Kedvel téged, kapsz puncit, élvezd amíg élvezheted! Ha kitálalna a férjének, lehet hogy a férj kicsontozna! Kell ez neked? :)
2021. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De ezt a nők írkálják minden hová, hogy ők érzelmi alap nélkül nem fekszenek le senkivel. Még a csoporttársnőim is ezt mondják.

Nem, nem akarok lebukni, csak azt hittem, hogy lehet esély kapcsolatra, ha már lefeküdtünk többször, az érzelmi alap miatt, amit mindenhol olvastam, meg hallottam. Most emiatt nem vagyok depós, csak nem értettem, hogy miért nem. De köszi a néha túl őszinte válaszokat :)

2021. jún. 20. 16:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!