Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted érdemes beregisztrál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted érdemes beregisztrálni társkeresőre?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdem magam magányosnak érezni, de sem bulizós nem vagyok ráadásul sokat dolgozom, így "élőben" nem igazán tudok ismerkedni.

Tindert anno probáltam, de csak ottani beszélgetésig jutottunk el.

Komoly kapcsolatot szeretnék.

27F



2021. jún. 27. 22:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem.
2021. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd a válaszod, hogy miért nem?

Illetve aki szerint igen őket is kérem, hogy fejtsék ki.

2021. jún. 27. 22:55
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem nézel ki jól, akkor értelmetlen. Ha már volt régebben egy-két Tinder beszélgetésed, akkor talán érdemes lehet. Egy kezemen meg tudom számolni hány beszélgetésem volt az elmúlt 10 évben. Randik száma 0. Egy napra kitettem egy jóképű ember képét, nem győztem számolni a nőket, akik rámírtak. Erről ennyit, a külső alapján dől el minden.
2021. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Az összes társkeresőn szinte ugyanazok vannak regisztrálva, gondolom így akarják az esélyeiket növelni. A többség inaktív, a nagyrésze régi reg, de ezzel csak akkor szembesülsz, mikor előfizetsz. Addig meg azt hiszed milyen királyság lesz majd. Számolj azzal, hogy ha csinosabb nőkre vágysz, azok rengeteg levelet kapnak napi szinten. Elég sokan csak a tökéletes férfira vágynak, igy akár 50 olvasatlan levél közé kerül a tiéd is, ergo el sem olvassa mit írtál. Ha jó neked az kevésbé mutatós réteg, akkor is érhet meglepetés. Beszélgetős ismerkedős levelezésekre már senki sem kíváncsi, a reg lapodra sem. Ami lényeg az a korod, magasságod, testsúly, testalkat és vagy 5 szuper jó fotó, amivel kitűnsz az átlagból.
2021. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
3. Nálam is dettó ugyanaz történt. A kamu regemmel meg siker siker siker. 2 fotó és alap infók. Semmi bemutatkozó rész. Kifejezetten nyomulósra vettem a beszélgetéseket, 5 perc múlva már feltettem a kérdést hogy a szex nála vagy nálam. Hát apám, ha hiszed ha nem, szinte mindenki belement, olyanok is, akikre én írtam rá. Persze nem lett semmi, mert nem én voltam a fotókon. Kb. ez megy a társkeresőkön, 2021.
2021. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső oldal extrém kemény terep a férfiaknak, nagyon durva versenyhelyzet van. Ha rá is szánod magad, készülj fel arra lélekben, hogy minden egyes nőért férfiak százaival, ezreivel kell felvenned a versenyt, akik ráadásul teljesen el vannak szállva maguktól a hatalmas választékot látva.
2021. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha legalább olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt, George Clooney és Johnny Depp együttvéve kétszer, akkor megéri. Ha nem, akkor nem, mert soha egyetlen nő sem fogja elolvasni az üzeneteidet.
2021. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
10-15 éve érdekes volt. Ott még tényleg akartak valamit az emberek, lehetett barátkozni is. Amióta ez az extrém gyors, 1 fotó, 2 másodperc, jobbra/balra húzom, 1000 jelentkező/óra, webshop jellegű ösztönvezérelt, szex orientált futószalag van, vége a hagyományos online társkeresésnek. Felhígult mindkét oldal, én személy szerint sajnálom a normális nőket és férfiakat, akik belépnek ebbe a posványba. Vak tyúk is talál szemet alapon lehet szerencséd, de az tényleg csak mega szerencse kérdése!
2021. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Szomorú.

Akkor ennyi? Törődjek bele, hogy egyedülálló maradok míg élek? 🤔

2021. jún. 28. 09:07
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerencs kérdése az egész! Még egy házasság is. 🥴
2021. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!