Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszol? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol? Miért tűnik el?

Figyelt kérdés

Lányok nök akinek nem inge nem veszi magára.

De mèrt van az hogy el kezdek beszélgetni egy lánnyal egy társkeresön.

Ès kb egy 10b20 mondat után el tűnik.

Mért nem mondja azt hogy bocsi nincs kedvem beszélgetni.

Vagy nem vagy az esetem ?0u


2021. jún. 29. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert így egyszerűbb.


Vagy nem léptél időben, hogy átmenjetek máshova beszélgetni, vagy találkozni.

2021. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez általában akkor van, ha talált egy jobb partyt közben. A társkeresőkön rengeteg emberrel lehet beszélgetni, nagy a választék (főleg a lányoknak), így nem jut mindenkinek idő és figyelem.

Vagy csak x mondat után rájött, hogy ez mégsem az, amire várt és inkább gyorsan lelécel, még mielőtt elkomolyodna a dolog.

Én kifejezetten utáltam, amíg Tindereztem, hogy egy srác nagyon erőlteti a facebookos kapcsolatot, mert sokkal nehezebb lerázni. Ha meg akarom tartani, akkor majd előbb-utóbb eljön az, hogy én magam kérdezem meg, hogy nem folytatjuk-e a beszélgetést máshol.

20/L

2021. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha gond van a helyesírással, az elég kiabrándító tud lenni (nálam). Nem nagyon erőltetem. A bejegyzésedben is van pár szarvashiba..
2021. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Kötekedés nélkül: a helyesírásod is valószínűleg ront a helyzeten.
2021. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert abból a 10-20 mondatból levágják hogy intellektuálisan nem vagy éppen a topon. Egy nagyon szintjükön aluli emberrel meg nem fogják tovább erőltetni a beszélgetést. Magyarázkodni nem fognak az offolás miatt mert rohadt kellemetlen átlátszó sablonos kifogásokat írkálni az őszinteség helyett. Azt meg nem fogják a szemedbe mondani hogy bunkó paraszt vagy mert egyrészt nem akarnak fölöslegesen konfrontálódni másrészt feltételezik hogy annyira buta vagy hogy úgysem fognád föl hogy miért is tartanak annak.
2021. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Helyesírástól független az egész. Ha helyesen írsz, akkor is úgy ott hagynak, hogy csak nézel.
2021. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én általában megmondom ha valaki nem szimpi. Szoktam írni, hogy bocsi, de nekem ez nem fog menni és kész. De ha valaki nagyon fárasztó és nincs kedvem magyarázni meg mondjuk egyből perverz dolgokat ír akkor tiltom. Facebookra átmenés nem mindig jó. Volt olyan is, hogy itt vagy társkeresőn jól eltudtam beszélgetni az illetővel facebookon meg teljesen más volt és volt aki ott már csak képeket küldözgetett vagy mémeket. Ezen az oldalon meg azokat szoktam tiltani akikkel már lefutottam a köröket és nem akarom, hogy még vagy húsz alkalommal ugyanaz az ember írjon. Helyesírást tekintve ha egy-két szót el ír az nem számít de ha folyamatosan a tetsziket két c-vel írja az már elég kiábrándító.
2021. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs következménye.
2021. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert ha az emberveszi a fáradsagot egy lezaró üzenethez, akkor esélyes hogy fáradozásáért némi fröcsögést kap ajándékba.
2021. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással csodálod hogy lekoptatnak?
2021. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!